Joka kertaa kun nähtiin...

Yleensä vilaukselta, riisut katseella.....
Olisin heti valmis...
4245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sama juttu yhden miehen kanssa kenen kanssa nähdään vilkauselta arkisin

Äänestä
  • 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

    🍒 ­­N­y­­­m­­­f­o­­m­­­a­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Siitä on aikaa kun viimeksi nähtiin sen miehen kanssa.... mutta joka kertaa kun nähtiin...voi Luoja, minussa kiehuu...

Äänestä

Se nainen kiinnostaa, häntä ajattelen öisin. T. Tuupovaaran tuijottaja

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Yleensä vilaukselta, riisut katseella.....
Olisin heti valmis...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu