Lenkkiseuraa

Olisiko kuka halukas lähtemään lenkille, vaikka pari- kolme kertaa viikossa ?? KUn on kaverit vähissä, niin olisi kiva jutella maailman asioista , ja tehdä sauvakävelyt ?? Lappeenrannan liepeillä !!
4261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En tiedä onko suosikki pelisi Return to Castle Wolwnstein onko?

Äänestä

Minkä takia OSmo on aina huonon miehen nimi?

Äänestä

Kysy mustasusia.

Äänestä

Tehdäänpä tästä nyt lenkkiseuraa hakevien ketju!

Olisiko pk-seudulla lenkkiseuraa etsiviä naisia?
Ikähaitari sanotaan nyt vaikka 20-60v - pari-kolme kertaa viikossa liikuntaa ulkoilmassa, pitkin meren rantoja tai Keskuspuistossa, Vantaanjoen vartta pitkin jne.?
Juosta ei tarvitse, ulkoilla vain ja vaikka pysähtyä välillä katsomaan maisemia tai kahvikupilliselle jossain kahvilassa tai kioskilla.....

Salitreenistä pitävät naiset, sekin sopisi? Salilla on mukava käydä jonkun kanssa, vaikka osaanhan tottakai käydä yksinkin. Salilla käyvät naiset ovat usein muutenkin liikunnallisia ja elämässä kiinni vs. "pubiruusut".
Toki elämäntaparemonttiin ryhtyneet ovat hekin tervetulleita!

-M56v-

spostiosoitteen saa kysymällä :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


marjatta1945 kirjoitti:

Olisiko kuka halukas lähtemään lenkille, vaikka pari- kolme kertaa viikossa ?? KUn on kaverit vähissä, niin olisi kiva jutella maailman asioista , ja tehdä sauvakävelyt ?? Lappeenrannan liepeillä !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu