Miksi itkettää poissaolijat, kun lehdessä aiemmin luki, että ei haittaa, jos perälauta hiukan vuotaa.
Nytkö se haittaa?
Kunnanhallitus voisi taas tehtailla turhia ilmoituksia ja syyttää perusteettomasti, niin Pyhäläiset jäävät ilman päiväkotia.
HYVÄ KESKUSTA! HYVÄ VIHREÄT!
Perälaudasta
11
589
Vastaukset 11
- Anonyymi
Pelekosenniemi on melekosenpieni, parempi että liittyy toisen kunnan kanssa yhteen kun ei sitä itsenäistä asemaa osaa luottamismiehet käyttää.
- Anonyymi
Painakaa linkkiä päästäksesi kyseisen tuotteen omalle puolelle
- Anonyymi
Missä on hevosen kuivalihavelli?? Missä missä missä??
- Anonyymi
Venäjän vankilassa
- Anonyymi
Mistähän johtui ettei valtuusto ei saanut jäseniä paikalle, rikollisesta toiminnasta,,? Joillakin kaatuu hallitus meillä kaatuu valtuusto.
- Anonyymi
Näillä on niin hyvät houkuttimet, rikosilmoituksia yhdistyksestä, kiusaamista ja maalittamista.
Tuliko mitta täyteen ja nyt nuo pellet menetti päiväkodinkin.
Saivatko nuo pellet rivitalon, päiväkodin, purkiko kuntayhtymän?
Ihan omaa typeryyttään menettivät tuon kaiken. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näillä on niin hyvät houkuttimet, rikosilmoituksia yhdistyksestä, kiusaamista ja maalittamista.
Tuliko mitta täyteen ja nyt nuo pellet menetti päiväkodinkin.
Saivatko nuo pellet rivitalon, päiväkodin, purkiko kuntayhtymän?
Ihan omaa typeryyttään menettivät tuon kaiken.Älä elinä viitsi
- Anonyymi
Kitkutkitjut lue uutiset, kuinka käy perskele taistelin asian oikeellisuudesta
- Anonyymi
Missä ne sienet oli?
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
💋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://nbw.fi/sexygirls?18371535
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞- Anonyymi
Ketä näistä viesteistä syytätte? Kai teillä nyt joku vihamies on ketä voitte syyttää? Koittakaa nyt miettiä ja arvata että saadaan hupia .
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2342027
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601184- 201025
- 38709
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125706Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤225668Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa202610- 51465
- 38438
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42422