Miksi itkettää poissaolijat, kun lehdessä aiemmin luki, että ei haittaa, jos perälauta hiukan vuotaa.
Nytkö se haittaa?
Kunnanhallitus voisi taas tehtailla turhia ilmoituksia ja syyttää perusteettomasti, niin Pyhäläiset jäävät ilman päiväkotia.
HYVÄ KESKUSTA! HYVÄ VIHREÄT!
Perälaudasta
11
589
Vastaukset
- Anonyymi
Pelekosenniemi on melekosenpieni, parempi että liittyy toisen kunnan kanssa yhteen kun ei sitä itsenäistä asemaa osaa luottamismiehet käyttää.
- Anonyymi
Painakaa linkkiä päästäksesi kyseisen tuotteen omalle puolelle
- Anonyymi
Missä on hevosen kuivalihavelli?? Missä missä missä??
- Anonyymi
Venäjän vankilassa
- Anonyymi
Mistähän johtui ettei valtuusto ei saanut jäseniä paikalle, rikollisesta toiminnasta,,? Joillakin kaatuu hallitus meillä kaatuu valtuusto.
- Anonyymi
Näillä on niin hyvät houkuttimet, rikosilmoituksia yhdistyksestä, kiusaamista ja maalittamista.
Tuliko mitta täyteen ja nyt nuo pellet menetti päiväkodinkin.
Saivatko nuo pellet rivitalon, päiväkodin, purkiko kuntayhtymän?
Ihan omaa typeryyttään menettivät tuon kaiken. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näillä on niin hyvät houkuttimet, rikosilmoituksia yhdistyksestä, kiusaamista ja maalittamista.
Tuliko mitta täyteen ja nyt nuo pellet menetti päiväkodinkin.
Saivatko nuo pellet rivitalon, päiväkodin, purkiko kuntayhtymän?
Ihan omaa typeryyttään menettivät tuon kaiken.Älä elinä viitsi
- Anonyymi
Kitkutkitjut lue uutiset, kuinka käy perskele taistelin asian oikeellisuudesta
- Anonyymi
Missä ne sienet oli?
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
💋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://nbw.fi/sexygirls?18371535
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞- Anonyymi
Ketä näistä viesteistä syytätte? Kai teillä nyt joku vihamies on ketä voitte syyttää? Koittakaa nyt miettiä ja arvata että saadaan hupia .
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271306
- 98973
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89934Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25907Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat297789- 95748
- 109656
- 34648
Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet140589Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.50581