Miksi itkettää poissaolijat, kun lehdessä aiemmin luki, että ei haittaa, jos perälauta hiukan vuotaa.
Nytkö se haittaa?
Kunnanhallitus voisi taas tehtailla turhia ilmoituksia ja syyttää perusteettomasti, niin Pyhäläiset jäävät ilman päiväkotia.
HYVÄ KESKUSTA! HYVÄ VIHREÄT!
Perälaudasta
11
589
Vastaukset 11
- Anonyymi
Pelekosenniemi on melekosenpieni, parempi että liittyy toisen kunnan kanssa yhteen kun ei sitä itsenäistä asemaa osaa luottamismiehet käyttää.
- Anonyymi
Painakaa linkkiä päästäksesi kyseisen tuotteen omalle puolelle
- Anonyymi
Missä on hevosen kuivalihavelli?? Missä missä missä??
- Anonyymi
Venäjän vankilassa
- Anonyymi
Mistähän johtui ettei valtuusto ei saanut jäseniä paikalle, rikollisesta toiminnasta,,? Joillakin kaatuu hallitus meillä kaatuu valtuusto.
- Anonyymi
Näillä on niin hyvät houkuttimet, rikosilmoituksia yhdistyksestä, kiusaamista ja maalittamista.
Tuliko mitta täyteen ja nyt nuo pellet menetti päiväkodinkin.
Saivatko nuo pellet rivitalon, päiväkodin, purkiko kuntayhtymän?
Ihan omaa typeryyttään menettivät tuon kaiken. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näillä on niin hyvät houkuttimet, rikosilmoituksia yhdistyksestä, kiusaamista ja maalittamista.
Tuliko mitta täyteen ja nyt nuo pellet menetti päiväkodinkin.
Saivatko nuo pellet rivitalon, päiväkodin, purkiko kuntayhtymän?
Ihan omaa typeryyttään menettivät tuon kaiken.Älä elinä viitsi
- Anonyymi
Kitkutkitjut lue uutiset, kuinka käy perskele taistelin asian oikeellisuudesta
- Anonyymi
Missä ne sienet oli?
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
💋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://nbw.fi/sexygirls?18371535
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞- Anonyymi
Ketä näistä viesteistä syytätte? Kai teillä nyt joku vihamies on ketä voitte syyttää? Koittakaa nyt miettiä ja arvata että saadaan hupia .
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä3271578Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma311289Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html5031201- 63995
- 73962
- 52740
Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena
Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M109726Mies, olenko ymmärtänyt oikein?
Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen75722Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl468657- 38632