Me miehet puhutaan aina naisen ulkonäöstä ja esim. iällä ei monelle ole mitään väliä. 15v etsii 40v ikästä poikuuden poistajaa tai puuttessa oleva takakammarin tane kelpuuttaa mitä vaan. Pillun saaminen on tärkeintä.
Entä te naiset? Olen kyllä aikanaan jutellut ihan kivan naisen kanssa paljon asioita, ja hän tunnusti ettei edes naimisissa olo tai tuore kihlaus rajoittanut mitään toimintaa... mutta jäi puhumatta kriteereistä, millä se kumppani oikeen kelpuutetaan tai miten vastataan esim. pillun pyytäjälle?
millainen mies kelpaa "yhdenyön" kaveriksi?
6
259
Vastaukset
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
Hej 🍒 Mukava kokous aikuisille - https://de4.fun/?/fi018374148kt
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞 - Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
Hej 💋 Mukava kokous aikuisille - https://de4.fun/?/fi018374148xt
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞 - Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
Hej 😋 Mukava kokous aikuisille - https://de4.fun/?/fi018374148zw
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞 - Anonyymi
Kyllä nuoren pojan ensimmäinen kokemus tulee saada vähintään 40 kymppiseltä naiselta jotta saa kokemusta vähintään parinsadan miehen jäljiltä.
- Anonyymi
Eipä ole tullut harrastettua yhden illan juttuja enää vuosiin, mutta se miten seura valikoitui on kyllä ihan muistissa. Yhden illan seuraa valikoituu pääosin ulkonäön perusteella. Yhden illan seuran tulee olla ERITTÄIN hyvän näköinen. Luonteeksi riittää, että on ihan ok, eikä k.pää. Eikä sekään haittaa, jos ei ole mikään ruudinkeksijä.
Pysyvämpää seuraa etsiessä sitten toisin päin ( et tosin kysynyt, mutta minusta oleellista). Siinä oleellista on persoona, käytöstavat, älykkyys ja ulkonäkö on epäolennaista. Ulkonäköön riittää, että on ihan ok ja mukiinmenevä, mutta persoonan pitää olla kultaa, käytöstapojen priimaa ja järkeä kiitettävässä määrin.
Edellämainitut ovat tietysti vain minun kriteereitäni ja muilla voi olla ihan toisenlaisia ajatuksia.- Anonyymi
Hyvin samat aattet mullakin. Yhden illan jutussa korostuu ulkonäkö ja jos etsii pidempiaikaista seuraa, niin sitten korostuu luonne, käytös ja kommunikointikyky. Tästä syystä mä aina koen aivan ihmeellisiksi täällä esiintyvät väitteet, että (miehille?) yhdenillan seuraksi voisi kelvata rumempikin.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1174898Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1163979Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2223913Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202275Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801396- 1371374
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1741374En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531155