Juho Salli jätti hölkän. Crossfit rennompaa, ei tule läksyjä.
Itkonen jätti hölkän. Syöminen laavulla rennompaa.
Rentous nykyjään tärkeintä.
Hölkkä ei saa ressata.
Hölkkä jää miehet
45
1270
Vastaukset
- Anonyymi
Hölkkä on sontaa. Varsinkin polkuhölkkä, pitkikset ja tunkkaaminen.
- Anonyymi
Ukkeli mursi käden lukkopolkimilla. 4vko ranne kipsissä. Pääseekö ukko nyt pälkähästä kk:n osalta? Rennompaa juosta syksyllä puolimaraton.
- Anonyymi
Pääsi pälkähästä. Siirsi osallistumisen ensi vuoteen. Matkaa kuitenkin mestoille morjestelemaan tovereita.
- Anonyymi
Crossfit sontaa. Tulee alipalautuminen ja työuupumus. Rento hölkkä rennompaa.
- Anonyymi
Ukko juoksi Tiirismaatrailin 12km rennosti.
- Anonyymi
Rentoo perjantai-iltaa kuomille.
Alkosta poistIn Tapio pullon. - Anonyymi
Jätä Crossfit ja hölkkää vuoan.
- Anonyymi
Eniten tuntuvat olevan äänessä ne jotka eivät tiedä juoksusta paljonkaan. Pitää olla viisas että tietää olevansa tyhmä.
- Anonyymi
Ukko teki kovan ajan Aulangolla. Tehkää perässä.
- Anonyymi
Tubetus ei jää.
- Anonyymi
Ei tullu pöljä vaan höljä = hölkkä jäi päivä.
Rapulaa osotan. Kahtellaan kotipolkuja kotisohvalta. - Anonyymi
Miksei ukko mäne Koli 65:lle? Kaikki kovat ukot siellä.
- Anonyymi
Pietun kanssa bändi pystyyn?
- Anonyymi
Bändissä pitääpi olla solisti,rumpali,kitaristi,basisti nyt varmaan ainakin. Löytyykö neljää osaavaa ukkoa mukaan ?Kysyn vuan. Bändi livenä sitten karhukierrolla?
- Anonyymi
Joo, Juho kyllä tietää mistä puhuu! Koko juttu itkosen kanssa on kuin rytmi ja flow, jotka yhdistää meidät. Kunnioitetaan sitä!
- Anonyymi
Huom. tekevät yhteistyötä. Juho auttaa harria käyttämään tietsikkaa.
- Anonyymi
Itkonen tuntee itsensä kovaksi mänijäksi kaveraamalla Juhon kanssa.
- Anonyymi
Keisari täällä, taiteen valtaistuin! Sipoonkorpi on mun valtakunta, missä luonnon kauneus ja rauha vallitsee.
- Anonyymi
Sylettää ettei Sepi kuulu ystäväpiiriin
- Anonyymi
Revolverikyssärit. Ai että nyt oli nättiä. Laitoitko pausen päälle?
- Anonyymi
Mahtavan rentoa yhteistä kontsaa.
Hirveän kiva kun tulin katsoneeksi - Anonyymi
Sallilla rento ote. Alle 10 km viikossa.
- Anonyymi
Joko Harri on ressaantunut kun Juho painaa tuubiin uutta videoo joka päivä.
Voimaannuttakaa Harria jaxuhaleilla.
Kaakaoo, pullaa ja konvehteja sano.- Anonyymi
Juho on tosi valppaana koko ajan. Kehonkielestä näkee kuinka ukkeli määrää tahdin.
- Anonyymi
Ukot rentoja hölkkä ukkoja. Treenaavat miten sattuu. Ei ole ohjelmaa, eikä kehitystä.
- Anonyymi
rennosti kun ottaa ei tarvi rehkii. Voi pitää nollaviikkoja.
- Anonyymi
Itkonen jätti hölkän. 20 päivää ilman hölkkäaskelia. Miksi ihmeessä ukko juoksisi kun voi mennä kävellen. Perusmatka dnf?
- Anonyymi
Markus apuun?
- Anonyymi
Treenaa kävelyä perusmatkaa varten. Juonikas ukko.
- Anonyymi
Kyllästyi juoksuun vaikka kokemusta vain hölkästä ja kävelystä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllästyi juoksuun vaikka kokemusta vain hölkästä ja kävelystä.
Ukkeli näyttää pullukalta versiolta mäkikotka Janne Ahosesta. Hieman samanlainen ilmeetön elehdintä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ukkeli näyttää pullukalta versiolta mäkikotka Janne Ahosesta. Hieman samanlainen ilmeetön elehdintä.
Ukko on sulka päässä puoli metriä lyhyempi luin Ahonen
- Anonyymi
En suosittele crossfittia juoksijalle. Sama kuin tekisi liikaa kovia juoksuvetoja. Parempi juosta rennosti ja 2x voima harjoitus viikossa.
- Anonyymi
Rentous on kuoleman suudelma. Mänee lihakset veteläksi.
- Anonyymi
Juho juoksi 100km viikon. Nuts 100 täältä tullaan. Vapise Pietu.
- Anonyymi
Melkein sata. 93km mäni.
- Anonyymi
Itkosella jäi hölkkä mönkkärin kyytiin.
- Anonyymi
Menikö moti kun ukot hankki DJ Osmot?
Hanki Osmo, eikä hölkkä enään hotsita. - Anonyymi
Uusi video. Okko ollut kuukauden nuhassa. Hölkkä jäänyt. Mustavuori Vertical jää, yllätys yllätys, Nuts 100 dnf masentaa vieläkin?
- Anonyymi
Osmo nuha
- Anonyymi
Kuukauden nuha.
Mistä sen saa, kokkelistako?- Anonyymi
Ukko teki videon aina voi liikkua.
Nyt teki videon kuukauteen ei ole päässyt liikkumaan.
Ai että.
Itkoselle myös Mustavuori DNS?
- Anonyymi
2026 ultrataan.
Juho nousee lekendojen joukkoon ja itkonen seuraa paljusta sipoosta.
Näin kuule tapahtuu. - Anonyymi
Hoka on kuolemansuudelma.
Hyvä että Salli pääsi merkistä eroon. - Anonyymi
Nuts köykkärissä ei ollut ukot mukana
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1495629Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1543680"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1273394Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m383235Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi492786Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.542330- 242270
Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2352235Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk941852Ehkä mä ymmärrän sua nyt
Paremmin kuin silloin aikoinaan. Kaikkia jännitteitä, joita on täytynyt tulla sun taustasta. Oot ollut aika rohkea elämä51332