🇫🇮😊👍 Mun juttuja on toi kuumattytötbotti nostellut näköjään tänne näkyviin 30 kertaa. Ne näkyvät mun komenttihistoriassa, jonka eilen tyhjensin entisistä kommenteista. Komenttihistoria näkyy mulle mun profiilissa. Historian tyhjentäminen ei poista kommentteja palstalta. Ei ne mun aloitukset mitään kaunokirjallisuutta ole. En niitä itse tänne nostele.
Kiva huomata kun vanhat aloitukset ovat yhdellä listalla profiilissa helposti näkyvissä, etteivät ne ihan samoja asioita käsittele. Ei ole liikaa toistoa, vaikka samoissa ikävän tunnelmissa niitä kirjoitan.
Kansallista veteraanipäivää tänne!
19
463
Vastaukset
Tuli mieleen, kun katsoin noita mun historiassa olevia tietoja, että se botti taitaa olla tekoälyllä tuotettu. Se osaa nyt muuttaa sitä kommentin alussa olevaa emojirypästä niin, että joka kommenttiin on tullut hiukan erilainen emojirypäs. Se hankaloittaa automaattisiivousta.
- Anonyymi
Luvatkaa nyt jum lauta että tätä maata ei kenellekkään anneta 🥺 haluaisin myös irti eusta. Sanelevat liikaa miten meidän tulisi olla. Nyt jo facebookissa eu rajottaa meitä. Antavat kuitenkin kaikki myrkyt syötää meille.
Pitäkää miehet meidän puolia. Haluan kouluihin kaikki totutut laulut takaisin.- Anonyymi
Ps. Hyvää veteraanin päivää🇫🇮🦢joutsenetkin ovat tulleet pelloille☺️
Anonyymi kirjoitti:
Ps. Hyvää veteraanin päivää🇫🇮🦢joutsenetkin ovat tulleet pelloille☺️
Oi! Joutsenet on ylväimpiä lintuja.
On se EU mun mielestä ihan hyvä nykytilanteessa. Sieltähän tuli niitä Frontex joukkojakin meille avustamaan itärajan valvonnassa. Sieltä on saatumaataloustukia ym ja ruoka-apuakin, varmaan kohta taas tulee ruokapaketteja jos mepit osaavat pitää meidän puolia.
- Anonyymi
Valitettavasti satavuotias höperö natsiukko pilasi antisemitistisellä möläytyksellään koko hienon juhlan!
- Anonyymi
Hyvää juhlapäivää kaikille veteraaneille. Ilman heitä Suomi ei olisi koskaan jota se on nyt, kaikkine asioineen, joidta saamme nauttia päivittäisessä elämässä 👍
Sanos muuta. Kyllä täytyy kunnioittaa veteraaneja. Mutta myös kotirintama hoiti oman osuutensa kunniakkaasti. Maalla emännät hoitivat karjan ja viljelykset lastensa ohella. Lotat ja pikkulotat ahersivat omalta osaltaan auttamassa. Silloin suomalaiset puhalsivat yhteen hiileen.
- Anonyymi
Mun aloituksiin ja kommentteihin tuo on iskenyt nikillisiin yli 100 ja anona varmaan saman verran.
- Anonyymi
Niin sullahan niitä nikkejä ja anonyymihuutelua piisaa🪓💣
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin sullahan niitä nikkejä ja anonyymihuutelua piisaa🪓💣
Olet nokkelana jo hoksannut miehen kuvion, joka on hyvinkin kaavamainen
Mulle näyttää tulleen kuumat tytöt 50 kertaa eilen ja tänään tuonne profiilin kommenttihistoriaan. Tosi ärsyttävää.
Anonyymi kirjoitti:
Niin sullahan niitä nikkejä ja anonyymihuutelua piisaa🪓💣
Mitäs sillä on väliä?
lounas.ajatus kirjoitti:
Mulle näyttää tulleen kuumat tytöt 50 kertaa eilen ja tänään tuonne profiilin kommenttihistoriaan. Tosi ärsyttävää.
Sain tyhjennettyä kommenttihistorian , kun valitsin siitä listasta "valitse kaikki". Siitä tuli näkyviin uusi lista, jonka yläosassa luki "merkitse kaikki luetuksi". Se tyhjensi ne bottikommentit kerralla pois.
lounas.ajatus kirjoitti:
Mitäs sillä on väliä?
No nyt taas tuosta mun vastauksesta joku luulija luulee, että mulla on useampia nikkejä kuin tämä. Mutta eipä ole!
Tarkoitin vaan, että eikö se ole ihan sama mitä muut täällä kirjoittavat, kun ne eivät ole itselle tarkoitettu.
- Anonyymi
Hullu luulee, että ryZZän botti jotenkin kohdistaa toimenpiteensä juuri hänen sepustuksiinsa. Tämä koko palsta on saastunut. Ihan vaan tiedoksi. Suomihan näyttää olevan IT-osaamisen huippumaa. Mitään ei näemmä osata tehdä botin estämiseksi. Aloittaja taas voisi hakeutua luuloineen lääkärin juttusille⚠️
- Anonyymi
Siitähän tulisi olla jo otettu
Pitäsköhän sun rauhoittua noitten solvaustesi kanssa. Kommenttisi ei vaikuta oikein järkevältä. En mitenkään luule, että ne olisi minuun kohdistettu nuo botin hyökkäykset. Kyllä se on kyse palvelunestohyökkäyksestä ja todennäköisesti jos joku seuraa linkkiä kuumiin tyttöihin, niin sieltä tarttuu joku virus koneeseen.
Noita bottikommentteja tulee muillekin suomi24 palstoille. Ei tämä ikävä palsta ole ainoa missä niitä esiintyy.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2862356Mistä löytää kadonnut motivaatio?
Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että1332038Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki131988- 1571447
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?1381257- 85876
Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...
Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä193868- 174836
Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri
Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala448775- 52602
