Kiinteistövero Pellossa

Kuka antoi määräyksen paskahuusien kirjaamisen AUTOTALLIKSI?
3354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kekkonen

Äänestä
  • Lapin läänin nillittäjä.

    Äänestä

Kunnan elättien pitää keksiä jotain kiusaa.Nämä kumminkin saavat ihan hyvä palkan vaikka töitä ei olisi edes yhdelle.Toimettomuuttaan paikkaavat kiertelemällä jänkkiä kytätäkseen 70 vuotta vanhoista ladoista varastoja.Kunnan rosvoja joidenka menetelmät on järjestäytyneen rikollisuuden tapaisia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuka antoi määräyksen paskahuusien kirjaamisen AUTOTALLIKSI?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu