Hyvästi nyt

Ikuisuuteen jää.. en ole sun enään. Rakastan toista miestä muutan muualle. Ehkä toiseen aikaan kokonaan..mutta tämä jää tähän
Jotenkin.. tuntuu että näin on hyvä. Ei mietitä menneitä
Löydät uuden varmasti
1670
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvä juttu, itse ajattelin jatkaa Roope ankkana, kerään 5centin kolikoita.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ikuisuuteen jää.. en ole sun enään. Rakastan toista miestä muutan muualle. Ehkä toiseen aikaan kokonaan..mutta tämä jää tähän
Jotenkin.. tuntuu että näin on hyvä. Ei mietitä menneitä
Löydät uuden varmasti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu