Huomaat miehelläsi saunassa erektion?
Nainen miten reagoit jos
Anonyymi-ap
22374
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Hoitelisin sen tietenkin pois 😊
Kylpyläs kerran näkyi joku ukko saunassa silleen et naiset meni hämilleen siellä ja lähti pois
En käy saunassa miehen kanssa. Käyn saunassa yksinäni. Problem solved!
Ai vaikka mies olis? Mitä jos mies haluisi mennä yhessä ja vaikka jotain romanttista lempimistä?
Kyllä, käyn saunassa yksinäni myös parisuhteessa. Jos en saa mennä yksinäni, niin jätän sitten koko saunan väliin.
Jos on saunassa ainoona naisena, niin se on sillon selvä, ketä mies pitää viehättävänä, mut jos naisii on kaks, nii melko todennäköstä on, et kohteliaan reaktion on aiheuttanu se vieraileva.
Tai jos naisella on mukana tytär edellisestä liitosta, niin kai se sit on se tytär. 🌹👀
yhdistin 2 sorm tuollaisell niin alumiiniteipillä hah kuin kipsissä...
niin joku niin alumiiniyteippi, voi yhdistää sormia, kun liimaa kaksi toimii yhtenä.
Jos nainen havaitsee miehellä ottavan eteen ja päättelee sen johtuvan naisen viehättävyydestä, hänellä on korkea syy nauttia ihailtuna olosta. Voi kiittää ihailusta joko selväsanaisesti tai sormettamalla nätisti. 🌹👀
Ihmetellen ja kummastelen että mikäs se siellä törröttää.
jooh niin jos olisai jotain teinityttöjä.. pyytää aää askRELUUN JOTAIN TWEIPPIÄ .. KIATSO METALLIKÄSI HA, PELOTTAQVA JUTTU..
Alettais harrastaa seksiä. Olen ottanut mieheltäni suihin kymmeniä kertoja saunassa. Minä kiihotun usein saunassa ja mieheni kyllä huomaa sen.
HYVIN VOI SÄIKÄHTÄÄ JOS YÖN PIEMEYDESSÄ TERVEWHTII JOKU mETALLIKÄSI.
En sauno miehen kanssa. Harvoin yksinkään, ei ole minun juttu.
- Sheena
Taidat olla vähän likainen tyyppi ja haiseva tyyppi voi juku ei käy pesulla ei käytä saippuaa käytätkö edes wc paperia olen sanaton
Sivusta totean, että jep, koko muu maailma ei koskaan käy pesulla.
Saisin itsekin erektion.
Sanoisin kappas ja laittaisin pyyhkeen siihen roikkumaan.
Sitten vasta heilumaan jne.
En mitenkään taino leikin etten edes huomannut. Rasittavia tuollaset vehkeet mitkä ei osaa olla asiallisesti edes saunassa. 😒
Oon kyllä usein miettinyt miten rasittavaa miehenä olisi elää, jos yksi typerä mulkku komentelee elämää. Seisoo millon huvittaa, vaatii huomiota miten lystää ja on vielä tiellisinä haaruissakin 24/7. Että olen onnekas jossain määrin naisen kehoon kiinnittyneenä henkiolentona. Tajuan sen nykyään aika usein miten moni turha asia jää tekemättä, kun ei ole mies.
Bodkin-´jännä sarja kun netfliixltä kesänkin varalle kaytseluaikaa heiltä...
Mahdoton ajatus, mut jos tällaisen kohtasin ottaisin sen ensin kämmenelle ja hymyilisin ja iskisin nyrkillä siihen ja jos sen jälkeen vielä jöpöttää, iskisin toistamiseen, lähtisin sen jälkeen pois paikalta, yhtä ikävää kokemusta köyhempänä.