Ei ole vielä emäntää

Siksi en tuonut kellekään laivalta tuliaisia.
3135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pääasia että palasit mereltä maalle ♥️

Äänestä

Mutta voihan sitä etukäteen tuoda tuliaisia emännälle, jos sellaista ei juuri nyt ole.

Kun kerrot naisille, että sulla on jemmassa monen vuoden tuliaiset tulevalle emännälle, moni nainen kiinnostuu sunsta.

Äänestä

niin jooh... miten haluaisidit mennä nukkumaan jote4nkin nurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrten tyttöjen kanssa....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Siksi en tuonut kellekään laivalta tuliaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu