Kävin moneen moneen moneen vuoteen ensimmäisen kerran Pakkotoisto forumilla. Sehän on täysin pystyyn kuollut!!!!! Eihän siellä käy enää kukaan! Milloin tuo sivusto kuoli?
Pakkotoisto forum täysin kuollut sivusto
16
1358
Vastaukset
- Anonyymi
Taisi kuolla Miken atk ja business taitojen puutteeseen jo viime vuoden lopulla. Miekkosella on aikaa kyllä pelata frisbee golffia, mutta ei pitää pakkista kiinnostavana.
- Anonyymi
Nettifoorumit ovat vähän viime- ja toissavuosikymmenen juttu. Taitaa tienata somevideoillaan enemmän.
- Anonyymi
Nuoret ovat somelustoilla. Perinteinen foorumi on aikansa elänyt. Vain me vähän vanhemmat vielä muistamme joskus että sellaisiakin oli kuin perinteinen keskustelufoorumi.
- Anonyymi
Jos vaikka ihmiset ovat alkaneet vihdoinkin elää ihan omaa elämäänsä?
- Anonyymi
Luulen että nuorempia ei kiinnosta hillua missään foorumeilla. Kai foorumeilla on enää ne "veteraanit" jotka eivät halua päästää statuksestaan irti kun luulevat että sillä on jotain merkitystä ja johonkin pitää päästä pätemään.
- Anonyymi
Vierailin siellä jonkun aikaa, ja kyllä on tuo kuten moni muukin palsta nykyään 40-60-vuotiaiden juttuja. Mutta sitähän foorumit ovat, kuten tässäkin on mainittu, samat ihmiset mitkä ovat aloittaneet kirjoittelun joskus parikymppisenä pyörivät siellä tavan vuoksi.
- Anonyymi
Niin "veteraanit"
On se hyvä että nuorilla on muita harrastuksia ,
ettei ehdi pyöriin netissä ,
ja on sosiaalinen LIVE kanssakäyminen runsasta ja tervettä,
osaavat niin hyvin KESKUSTELLA,
ja ovat hyviä kasvokkain kanssakäymisissä,
hienoa nuoret , hyvä ja hyvä.- Anonyymi
Vaimollakin oli nuoruudessaan kanssakäymistä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vaimollakin oli nuoruudessaan kanssakäymistä.
Sinulla ei ole ollut.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vaimollakin oli nuoruudessaan kanssakäymistä.
OOt oikeikeesti ............................
Kysyitkö itseltäsi hiljaa,
kun menit nukkuun,
miksi minä jauhan tuota pakkomielteistä asiaa?
Se on täysin sinun päässäsi,
ei koskaan muissa,
tajua jo,
ei se tänne kirjoittelemalla muutu,
jos et sinä muutu...... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
OOt oikeikeesti ............................
Kysyitkö itseltäsi hiljaa,
kun menit nukkuun,
miksi minä jauhan tuota pakkomielteistä asiaa?
Se on täysin sinun päässäsi,
ei koskaan muissa,
tajua jo,
ei se tänne kirjoittelemalla muutu,
jos et sinä muutu......Harmittaako noin pahasti?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Harmittaako noin pahasti?
Kysyitkö itseltäsi?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kysyitkö itseltäsi?
Taitaa harmittaa.
- Anonyymi
Tämäkin foorumi on niin vuodelta 2010.
- Anonyymi
Onko Mikellä siveä menneisyys?
- Anonyymi
Kysyitkö itseltäsi, illalla?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741