Yrityspalvelu

Ylitornion kunnan kannattaa palkata
reipas ja ahkera yritysosaaja

Yritysmaailma kehittyy,pitää pysyy kehityksessä mukana
5830
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nykynenkään ei ole paikalla

Äänestä
  • Oletko kuullut koskaan että ihmisillä on kesäloma.

    Äänestä

Joo pas joo mut ku tänne pääsee vaan ne joilla on tietyn värinen kieli

Äänestä
  • Ja sukulainen. Sopiva vaan ei pätevä.

    Äänestä

Olen samaa mieltä. Uutta verta ja puolueettomampi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ylitornion kunnan kannattaa palkata
reipas ja ahkera yritysosaaja

Yritysmaailma kehittyy,pitää pysyy kehityksessä mukana

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu