Uuet puheenjohtajat

Veikkauksia ketkä on päätetty valita uusiksi johtajiksi valtuustoon / hallitukseen ?
81169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Valtuuston pj valitaan,hallituksen ei.Lue pöytäkirja tarkemmin.

Äänestä
  • Sais kyllä vaihtaa

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Sais kyllä vaihtaa

    Sehän on sinun mielipide.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Sais kyllä vaihtaa

    Samaa mieltä . Valtuuston pj vaihtaa .

    Äänestä

  • Ihan sama kuka siellä lätisee.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Ihan sama kuka siellä lätisee.

    Outi oli surkea puheenjohtaja sekoili kokouksissa.samanlainen on sari olen elinvoimalautakunnan kokouksessa seuranu.

    Äänestä

Ei se puolue kauaa kestäny.

Äänestä

Mummot päättää tässä kunnassa . Voi hyvänen aika. Tajuokahan uusi kunnanjohtaja hajottaa kunnan mätäpesän vai antaako jatkua.. Saattaa tietenki saaha ilmaset taksi kyytit ja kalat . Mutta ettei vain alkais nuolijaksi. Se olis sitte lyhyt aikanen virka ja kuntalaisten riijat jatkuis. Täälä kun ei mithän tehä salassa etteikö se julki tule. Onko uuvella kunnanjohtajalla selkärankaa vai ruskea kieli. Katomapa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Veikkauksia ketkä on päätetty valita uusiksi johtajiksi valtuustoon / hallitukseen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu