Olen kesätyösssä vakuutusyhtiössä ja pomo kiihottaa.

Anonyymi-ap

Olen ollut viikon työssäni. Olen 21 vuotias opiskelija. En seurustele tällä hetkellä. Mulla on 40 kymppinen pomo, haluttaisi päästä lähituntumaan, mutta en halua menettää työtäni.
Olen käynyt pari kertaa työpaikan vessassa tyydyttämässä itseäni. Ajattelin pukea ihonmyötäisen merkon ja ottaa pikkarit pois kun teemme yhdessä työtä maanantaina, hienovaraisena vihjeenä.
Harrastaako kukaan enää työpaikkaseksiä, olenko vain epätoivoinen, kun ajattelen että se olisi ihan kiva idea kesäksi?

11

3126

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olin joskus vakuutusyhtiössä vartijana ja kyllä silloinn pääsi vaksikin välillä pukille
      Juhlien jälkeen nussin neitejö ja rouvia 7 kerroksen pehmeillö sohvilla
      Nuorta siivooja tyttöäkin.
      Oi niitä aikoja.

      R mies

      • Anonyymi

        Koskeeko kovastikin?


      • Anonyymi

        Millä vuosikymmenellä oli noin vapaa ja kuuma meininki?


    • Anonyymi

      Voisin nuolla sua neukkarin pöydällä

      Onko sana firma Var..?

      Herman56

    • Anonyymi

      Olin vähän alle 50 ja samassa paikassa oli mua vajaat 10v vanhempi nainen. Tehtiin paljon asioita yhdessä ja eräänä kesäpäivänä oltiin kahden. Hänellä oli päällä aika antava pusero ja työntiimellyksessä en huomannut, että hän oli aivan vieressä kun käänsin katseen suoraan hänen rintoihinsa. Se hetki oli nopea, ehkä viisi sekkaa. En edelleenkään tiedä oliko se minun moka vai syöttikö hän sen minulle. Kyllä hän siitä pienen kuitin hetken päästä heitti. Siinä on ihminen joka on kaikin puolin sellainen jonka kanssa voisi olla. Huono puoli vaan, että hän on varattu, mutta haluaa olla kaveri.

    • Anonyymi

      Joko lopetit kesäduunin? Saitko kullia pomoltasi,vai jouduitko tyytymään sormiin?


      Vanhaväijy

      • Anonyymi

        Potkut tuli kun pomo ei viittä sekuntia pidempään kestäny


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Potkut tuli kun pomo ei viittä sekuntia pidempään kestäny

        Voisin kestää ainakin minuutin sun kuumasa pillussa
        Mutta toisella kertaa kauemmin

        Onko pikkutissit vai isot?

        Gunnar67


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Voisin kestää ainakin minuutin sun kuumasa pillussa
        Mutta toisella kertaa kauemmin

        Onko pikkutissit vai isot?

        Gunnar67

        Ootko ollut myös postissa duunissa.
        Antanut pappojen imeä tisujasi;)?


    • Anonyymi

      Mulle kävi näin. Olin töissä paljon yhden reilut 5v vanhemman naisen kanssa. Olin häneen kusessa alusta saakka, hän oli jopa vähän kiusaantunutkin siitä ja kaikesta huolimatta oli pakko myöntää itselle ettei ole mahkua olihan hänellä kokoajan omat jutut.

      Kerran teimme yhdessä jotain. Hänellä oli päällään aika antava t-paita. Olin oman juttuni kanssa ajatuksissa ja käänsin päätäni häneen päin, niin katseeni oli suoraan puseron sisään. Tuo hetki ei kestänyt kuin sekunteja. Nopeasti pää muualle. Selvisin siitä hetkestä, mutta tovin päästä hän heitti kommentin. Se jäi minulle avoimeksi että eksyikö silmäni sinne tisseihein vai syöttikö hän asian.


      Olemme edelleenkin kavereita. Hän muutti kyllä pukeutumistyyliä. Ja arvatkaa olenko kaikesta huolimatta vähän kusessa. Vaikkei mitään tsäänsiä uusintaan ole.

    • Anonyymi

      Haluatko iso ulkm munakoiso?Kik Espoo30

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksköhän mä oon tuolla

      Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup
      Ikävä
      32
      4291
    2. Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt

      Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko
      Ikävä
      25
      2175
    3. Aamu on aina iltaa viisaampi.

      Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene
      Ikävä
      12
      2137
    4. Ihana on nähdä edes ohimennen

      Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su
      Ikävä
      48
      1704
    5. Se meidän sydänyhteys

      Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi
      Ikävä
      73
      1446
    6. ymmärrätkö miksi minua sattui?

      Vinkki, jätit tekemättä jotain.
      Ikävä
      30
      1433
    7. Vanhemmalle naiselle

      Juhannussauna on lämpiämässä. 🌿🥵💦
      Ikävä
      66
      1254
    8. Epäiletkö että kaivattusi

      On tai on ollut ihastunut sinuun?
      Ikävä
      82
      1221
    9. Saattaisimme olla yhdessä

      Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla
      Ikävä
      32
      1171
    10. Ota se joka eniten tulee lähelle ja yrittää

      Neuvoksi jos on moni kiinnostunut. Silloin ei tarvitse arvuutella onko kiinnostunut. Näin se vaan menee. Nopeat syövät h
      Ikävä
      111
      927
    Aihe