Yhteiskunta

Pellossa kepu ja kokkarit sosialisoivat kaikkien risukot ketkä vain kehtaavat tarjota, siis suomeksi, kepu ja kokkarit ovat pahimmat kommarit.
4352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Näin se on aina ollut.

Äänestä

Näin on

Äänestä

Kyllä kommarit pitävät huolen että Pello ei kehity

Äänestä
  • Kepun vika se on, pössi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pellossa kepu ja kokkarit sosialisoivat kaikkien risukot ketkä vain kehtaavat tarjota, siis suomeksi, kepu ja kokkarit ovat pahimmat kommarit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu