Mutta käsi pystyyn, kellä on tilillään DSQ? Minullapa on!
DNF ei ole mitään
16
391
Vastaukset
- Anonyymi
Mänitkö auton kyyissä ultrajuoksussa?
- Anonyymi
Miulla tilillä DNS Vantaan maratonilla.
- Anonyymi
DNS parempi, miksi vaivautua edes paikalle jos vaihtoehto on DNF.
- Anonyymi
Rahamies on se joka maksaa kalliit osallistumismaksut Kehä III sisäpuolella ja DNS.
- Anonyymi
Harvemmin dsq näkyypi. Dns ja dnf enempi. Oletko kenties soittanut suuta väärälle henkilölle?
- Anonyymi
DSQ ei rentoa, sitä pitää yrittää... jotain.
- Anonyymi
Miten DSQ on etes mahollista? Oikaisu vai autokyyti? Naisten kympillä oikoivat urakalla kuulema.
- Anonyymi
Olisko ottanut skuutin alle ja kanssakilpailija suuttunut
- Anonyymi
Kärysit doping-testissä?
- Anonyymi
Astuit radalla nurmen puolelle
- Anonyymi
Kerro syy
- Anonyymi
Triathlonissa DSQ helppoa. Peesailee kilpakumppaneita, eikä kärsi langetettuja rangaistuksia.
- Anonyymi
Kaksi dsq tulosta Kopparnäsissä.
Tarkenee- Anonyymi
Rentoa.
- Anonyymi
Naisten 5k Pariisi hylky, syy estäminen. Älkää estelkö muita hölkkääjiä tulleepi dsq rennosti
- Anonyymi
Hylky peruttu. Saa vetää estäjiä nyrkillä turpaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2427010SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit2273641Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti293486"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –2442415SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1461872Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401847Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1231651Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm151194- 1261153
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii191029