ketkä vie philippiinin naiset?

voi sanoa että hi, nice to meet x 1000 pontenssiin 1000..
mutta 100% vuosien varrella nähnyt, joku harmaa hopekattu varakas eläke patu
niiden kanssa jotain voi tai Alkaakin..

jatkan kuitenkin tervehtimistä
1103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oikeastaan ihan sama suomi naisten kanssa tai viro pohjaisten suomi naisten, ne jotain vonkeilevat ja ihmettelevät kun ei mulle löydy, mutta se kenen kans ne lopulta alkaa,
on joku maalaiskurko kellä pihat täynnä konetta ja autoa ..

kumpikin oli tai on yrittäjiä , noin se parempi

ei kannata väkisin vääntää, jos resurssi vain tervehtimiseen ja joutavan höpöttämiseen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

voi sanoa että hi, nice to meet x 1000 pontenssiin 1000..
mutta 100% vuosien varrella nähnyt, joku harmaa hopekattu varakas eläke patu
niiden kanssa jotain voi tai Alkaakin..

jatkan kuitenkin tervehtimistä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu