Onko nämä tänne

kirjoittajat ihan sekopäitä? Niin jankkaavia juttuja vuodesta toiseen, ihan vintti pimeenä useinmilla. Suosittelen ihan oikeasti tekemään testin: https://www.mielenterveystalo.fi/fi/oirekyselyt/pakko-oirekysely-oci-r
4143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Näitä on täällä ihan turha suositella kyllä noista jopa suurin osa myöntää itse olevansa sairaita

Äänestä

Kuinka monta vuotta itse olet jankuttanut samaa?

Äänestä

Olen ihan samaa mieltä kanssasi. Harmittaa koska ikävöin ja kaipaan erästä naista ja puran tunteitani tänne, enkä aikonut tehdä sitä vuosia. Omalla tavallaan toivoisi että hänkin olisi täällä käymässä. Mutta kuka täyspäinen viitsii?

Äänestä

ei tuu hullua hurskaammaksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kirjoittajat ihan sekopäitä? Niin jankkaavia juttuja vuodesta toiseen, ihan vintti pimeenä useinmilla. Suosittelen ihan oikeasti tekemään testin: https://www.mielenterveystalo.fi/fi/oirekyselyt/pakko-oirekysely-oci-r

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu