Miten ne menee tai mikä on syy ettei toisia treffejä tule 1 joku kiva mukava ja hyvän näköinen sinkku pyytää ulos treffeille esim kahville niin miksi sinkku ei suostu 2 treffit menee hyvin ja se toinen olis kiinnostunut ja haluais tavata uudestaan mutta toinen sinkku treffit meni hyvin ja vähän ihastuikin mutta ei mene toisille treffeille eli sinkut kertokaa miksi et mene treffeille ja jos menet niin miksi et mene toisille treffeille vaikka treffit oli ihanat ja ihastuit toiseen
Miettii sinkkujen treffejä
Anonyymi-ap
16410
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Käytkö itse treffeillä?
Eli pohtii ja funtsii sinkkujen aivoituksia ja ongelmien syitä sinkkuuteen no tinderiläiset pettyy kun etsiikin kumppania eikä maksullista seksiseuraa eli tinderiläiset korkeastikoulutetut pois mut nyt puhe normaaleista sinkuista ja ihmisistä
Jos treffit olisivat ihanat ja ihastuisin, niin tietenkin menisin myös toisille treffeille. Jos taas ei ole mukavaa, enkä yhtään ihasty ja tykästu, niin en menisi. Ei tuo nyt rakettitiedettä ole.
En tosin ole koskaan käynyt treffeillä sellaisen kanssa, johon en jo ollut jo ennen niitä ensimmäisiä treffejä vähän ihastunut.
Ei se nyt vain aina iske. Ei edes joka kerta. Ihan mukavia iltoja on silti tullut vietettyä.
Jos mies on tyhmä kuin välis ei treffejä tule.
Mies vaihtaa objektia jos hetekan jouset eivät pian ala vinkumaan.
Objektissa on jotain merkittävällä/pahalla tavalla vialla, kun hän on kiinnostunut saamaan miehen, mutta ei halua seksiä. Objekti esim. ensin yrittää lukita miehen psykologisesti ja vasta sitten paljastaa koko kehon huoraleiman, tai sen että käyttää läskejä muokkaavia alusasuja ja kuresukkahousuja. Kun parisuhde alkaa, niin se aina alkaa hetekalla.
Eipä se seksi läheskään kaikkia miehiäkään kiinnosta.
Vitsiä pukkaat, kun muuhun et kykene.
Ei ikävä kyllä ole vitsiä nähnytkään. Sellaisia miehiä on paljon, joita seksi ei kiinnosta juurikaan tai ollenkaan.
Luultavasti välis ajattelee, että jos käyttäytyy mukavasti, on kohtelias ja iloinen käytökseltään, on ihastunut.
Mutta ei se tarkoita, että pitäisi käyttäytyä tylysti ja nuivasti, jos ei kolisekaan treffattava. Treffit voi viedä finaaliin ja ne oli sitten siinä.
En minä ainakaan ole kellekkään epäkohtelias ja nuiva, vaikka en pitäisi erityisemmin tai ihastuisi. Pidän ihmisten tapaamisesta silti. Kokemus se on aina.
Kyllä siitä se ihastuminen puuttuu.
Maailmassa on paljon mukavia naisia, mutta pelkästään ae ei auta.
Niin puuttuu, ihastuminen joka vie hetekalle.
Parillisillakin on treffejä, kuin ovat hautajaiset tyai vaikka kissojen ristiäiset ovat perhetapahtumia.
maist5uupi hyvälle joku ammoniumkloridi suussakin eli xslmiaskki makuna..
Oon tavannu mihen linjaautossa rakkautta ensisilmäyksellä suhde kesti 11vuotta 🥰