Minunkaan kuolemastani

Ei kukaan tule iloitsemaan.
7243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Turha aloitus tämäkin.

Äänestä

Ei tietenkään tuu kukaan iloitse sellaisesta. 😪

Äänestä
  • Paitsi ehkä kakarat.

    Äänestä

  • Älä ruoki trollia, haloo.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Älä ruoki trollia, haloo.

    Sä oot se trolli, eikö se nyt mene jakeluun!?

    Äänestä

Äiti on iloinen kun perii poikapuolison olemattoman omaisuuden.

Äänestä
  • Me ei olla naimisissa!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei kukaan tule iloitsemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu