Parisuhdevinkki miehille osa 4

Jos toivot nykyistä enemmän lemmenleikkejä vaimosi kanssa, voit motivoida häntä kertomalla, että aina kun lemmiskellään laitat 5 € yöpöydän laatikkoon talteen. Vuoden lopussa ostat vaimolle joululahjan kertyneillä rahoilla. Vaimosi oivaltaa nopeasti, että mitä enemmän rahaa, sitä hienompi lahja.
31476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 31

Vanhimmat

Ihana idea.

🦄

Äänestä

Vaarallinen vinkki.

Naisen saa nopeasti selville, mitä seksipalvelut oikeasti maksaa.
Pian vitosella ei saa enää mitään.

Likaisia pikkuhousuja saa haistella, jos ne pesee sen jälkeen.

Äänestä
  • Voit soveltaa TES-lisiä eli pyhinä lupaat kympin.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Voit soveltaa TES-lisiä eli pyhinä lupaat kympin.

    Nainen, pääoman omistajana, sanelee ehdot, varsinkin silloin, kun kilpailua ei ole.

    Parempi harjoittaa sellaista lempeää, palveluihin perustuvaa vaihdantataloutta.
    Kun lähtee kikkailemaan rahan kanssa, asiat vaan mutkistuu.

    Voi tulla vaikka maailmanlaajuinen lama.

    Äänestä

Eipä tule kovin kalliiksi. Mäkkärin lahjakortin saa joululahjaksi.

Äänestä
  • Maksaako mäkkärin lahjakortti 1300 ?

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Maksaako mäkkärin lahjakortti 1300 ?

    Niin itse myös mietin sitä jos vaikka vaimo oikein innostuu, niin kyllä sillä rahalla lähdetään jo ulkomaille..🥳🥳🥳

    Äänestä

  • Haaveilija39 kirjoitti:

    Niin itse myös mietin sitä jos vaikka vaimo oikein innostuu, niin kyllä sillä rahalla lähdetään jo ulkomaille..🥳🥳🥳

    Ei vaan lähdette leirintä alueelle tai leirintä alueille vaunun kanssa eli hyvä loma raha vaunuiluun ja vaunuilu paljon paljon kivempaa kuin ulkomaanmatkat

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Ei vaan lähdette leirintä alueelle tai leirintä alueille vaunun kanssa eli hyvä loma raha vaunuiluun ja vaunuilu paljon paljon kivempaa kuin ulkomaanmatkat

    No noista jos pitäisi valita niin ehdottomasti kotimaan matkailu, se on lähinnä sydäntä.🤗

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Ei vaan lähdette leirintä alueelle tai leirintä alueille vaunun kanssa eli hyvä loma raha vaunuiluun ja vaunuilu paljon paljon kivempaa kuin ulkomaanmatkat

    Kunhan välis-urpo vaan ei ole lähimaillakaan.

    Äänestä

Sanoisin vaan, ei tartte lahjoa, et ole tehny niin ennenkään. Syö vaan nekin rahat itte.

Äänestä

Sitä kutsutaan huoraamiseksi. Luin muuten ensin sanan lemmenleikkejä niin lemmikkejä 😂

Äänestä

Toimii ehkä naisiin, joilla ei ole jo kaikkea ja joilla ei itsellään ole varaa hankkia mitä tahtoo. Mä taas en ikinä edes halua mitään sen kummempaa tavaraa joulu- tai muiksikaan lahjoiksi.

Äänestä

Siis että oikein maksullisen vaimon olet hommannut sitten itsellesi?

Ei kaikki tavis naiset ole ostettavissa. En nyt yhtään allekirjoita näitä sun vinkkejä!

Ei miehet ei näin. Älkää vaan menkö näiden ohjeiden mukaan.. 🙈

Äänestä
  • Älä nyt viitsi olla tuollainen, hyviä vinkkejä 🤞

    Äänestä

  • Kyllä on eli saisko seksii jos mies on ostanut illaksi suklaata

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Kyllä on eli saisko seksii jos mies on ostanut illaksi suklaata

    No ei. Suklaa sitäpaitsi janottaa.. niin johan sitä olis mies kuivana.

    Äänestä

  • Haaveilija39 kirjoitti:

    No ei. Suklaa sitäpaitsi janottaa.. niin johan sitä olis mies kuivana.

    Nooo muuttuuko äänikellossa kun tarjottaisiin hedelmä coctailia

    Äänestä

200€ hintaan saa nussia kerralla niin paljon kuin sielu sietää, eikä tarvitse

a) jakaa omaisuutta
b) kuunnella jäkätystä kuinka sinä sitä ja sinä tätä ja aina sä jne...
c) ei tarvitse välittää vittuakaan puolison kavereista, tuttavista tai sukulaisista
d) saa tehdä muulla elämällään mitä huvittaa


Kun tuon verran pistää kiinni pari kertaa kuussa, kunnon panot 23v naisen kanssa tulevat maksamaan sen nelisensataa per kuukausi.

Kuka helvetti maksaisi jonkun vaihdevuosissaan änkyröivän, nettiriippuvaisen läskiperseen kuluja useammalla kymppitonnilla vuodessa ja vielä joutuisi hyppäämään kyykkyyn ylös aina kun akka käskee?
Sitten pitäisi kulkea Ikeoissa ja Prismassa ostelemassa sitä ja tätä, pitää auto kunnossa että akka pääsee liikkumaan ja vielä maksaa jotain ulkomaanmatkoja, jolloin sen kahden viikon aikana saatat armosta kerran päästä pukille (minkä jälkeen saat aina seksiä kysyessäsi kuulla puoli vuotta tuon jälkeen että "vastahan siellä reissussa sait").


Ihan oikeasti miehet, nyt JÄRKI KÄTEEN!

Tosielämässä sellaisia 40+ naisia on äärettömän harvassa, joihin kannattaisi panostaa noin paljon, kun vajaalla 5000 eurolla saa nuorta ja upeavartaloista naista pistellä kaikilla herkuilla ja sen jälkeen voi tehdä mitä huvittaa.
Ja tautipelkoisille sanottakoon, että kortsut on keksitty ja kyllä siltä omaltakin muijalta voi sen klamydian pikkujoulujen tai "tyttöjen illan" jälkeen saada paljon suuremmallla todennäköisyydellä.

Siinä teille täyslaidallinen, itkupotkuraivaria kehiin tai sitten väittäkää vastaan, kumotkaa ylläoleva jollain järkiargumenteilla?

Äänestä
  • Koska et saa minkäänlaista naista ilman rahaa, mielipiteesi on ykshailee.

    Äänestä

  • Meinaat sitten vanhana miehenä tulla monta kertaa 200€. Olet tainnut nähdä unta.. ellet sitten käytä sinisiä pillereitä..

    Kiitos tämä oli oikeasti hauska🤣🙄

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Koska et saa minkäänlaista naista ilman rahaa, mielipiteesi on ykshailee.

    Osui ja upposi

    Äänestä

Viitosvinkkiä odotellessa.

Äänestä

osa 22@3 älä ikinä hanki vauvaa jos ei ole siihen miljoonia varaa...

Äänestä

par4isuhdehe vinkki naisille: rukksile pinppiä noin 3323 kertaa päivässä kosketat

Äänestä

hyppää jo osaan 7 jossa kerrrotaan miten inhottavia lemmikkieläimeyt ovaqr naisille.

Äänestä

joku saakrlin yrkdassdin oikera kalkkarokäärmerkin jod luikretyrlrr hiytyto js putrrrrrr..

Äänestä

Tämä parisuhdevinkkisarja on ironiassaan paras ja varma ehkäisykeino onnelliselle parisuhteelle. Todellista ätmi-ainesta!

Äänestä

Jos miehen pitää toivoa (anoa) tai ostaa/lahjoa vaimolta puuhastelua niin vaimo pihtaa, ja pihtaaminen vain lisääbtyy ajan myötä. Sellainen vaimo on syytä jättää. Yhteen mentäessä pitää laatia sopimus, että seksiä ja puuhastelua on aina kun jompi kumpi niin haluaa.

Äänestä
  • Ei missään nimessä. Vain silloin kun molemmat haluaa.

    Äänestä

Uusi osa IX elli olet aina väärässä mitä ajattetkin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos toivot nykyistä enemmän lemmenleikkejä vaimosi kanssa, voit motivoida häntä kertomalla, että aina kun lemmiskellään laitat 5 € yöpöydän laatikkoon talteen. Vuoden lopussa ostat vaimolle joululahjan kertyneillä rahoilla. Vaimosi oivaltaa nopeasti, että mitä enemmän rahaa, sitä hienompi lahja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu