Kavereiden kanssa oltiin vähän viihteellä. Meni ilta pitkäksi, enkä tajunnut vastata naisystäväni viesteihin. Sanottakoon heti tässä, etten siis käynyt vieraissa. Siinä aamulla kun kömmin kotiin, hän oli erittäin äkäisenä ovella vastassa. Ilmeisesti joku kaveri oli laittanut epämääräisiä päivityksiä someen ja minuun oli myös tarttunut outo hajuveden tuoksu. Hän tivasi minulta: "Olet käynyt maksullisissa naisissa?!" Hetken mielijohteesta päätin muka keventää tunnelmaa olemalla vitsikäs ja totesin: "No ethän sä ilmaseksi mulle anna". Iso moka. Naisystäväni kun sattuu harrastamaan thai boxingia. Ei hän ole ollenkaan väkivaltainen, mutta nyt tuli välitön oikea suora päin näköa ja heti perään tiukka vasen koukku palleaan. Menin tottakai samantien maihin ja siinä yrittäessäni saada henkeä pelkäsin jo , että kohta tulee napakka potku kiveksille. Ei sentään. Naisystäväni oli heti katumapäällä ja pyysi anteeksi. Alkoi hoivaamaan ja selitin, miten ilta oli oikeasti mennyt. Hän uskoi ja oli katuvainen. Sitten harrastimme aivan tajuttoman upeaa sovintoseksiä. Minä tietysi puhti poissa makasin selälläni ja ratsasti minulta kassit tyhjiksi.
Kesälomatarina
Anonyymi-ap
0
663
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353