Kova näyttää olevan halu vain trollata
ROVANIEMEN TROLLIT
Anonyymi-ap
34586
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
Trolli rölli rolli olet sie ite!
Trollaus on syntiä!
Manu ei troloti
Moktar Gupta on eittämättäkin asiamies, etten jopa paremmin voisi todeta. Voitaneen olettaa näin?
Trolli läppää heittää
Kuravelliä kattilassa keittää
Kepposia vaan tehtailee
Että mokomakin kehtailee
Keksis muuta puuhaa
Täällä vaan luuhaa
Niinhän luulet
kyllä öllin tyttärellä oli hyvä pimpa mjaana vetelin paljaan at tolen kylssä tanssi talolla ja meltauksees oli ikää noi alle 15 v..pilua sai ai ai..
Kenttälounas soppatykki
Hahaha meltaus ostoskärry k-market op-käyttöhuone koirankakka kuoppia Palkisentiellä koira haukkuu tupakan tumpit maassa hoitajat r-kioskilla 😂🤣😅😆
Olette te hupaisia. Pikku nassukat 😘
Olen samaa mieltä kanssasi, hupaisan hulluja nämä jutut.
Kiitos moktar gubta
Pikkusen hyvää
Haha minä se kuuluisa trolli olen 😃 Mitäs siitä tuumaatte? 😁
Mikset ottais uteliaita vastaan? Laitanko osottees jakoon, että jos haluatte sirkusta, menkää tonne?
unohit sen et kän mrkkinoilla ja oli isopolla nautin naisii ja ipsii ei ollut limsaa kuin vanhat omot sannoo limsaa,,hhah saikuitenkin kyydi evetilä roaniemelle ,, kyrpä jäykkänä istuin kunnes tuo nain joka otti mut kyytii huomise se ..ja pyäytti aton ja jalalevitti ikkulnoita ulos ja min painoin kokonaan aah aah kokonaan olpipa ihanaaa ihannaa..,
DDD???
Onko kaikki viisaus
Koskenkylässä?
Ihmisillä onni
Niin kuin älyssä
Koskenkylässä kepulaiset
Kaiken tietävät
Muut on aivan pöljiä
Niin väittävät
Eikö arvoa anneta
Ounasvaaralla???
Kaikki viisaus on keskittyny Meltaukseen.
Ensi kuntavaaleista Muurolasta Tapionkylään ja Sonkaan kuuluu huuto, äänestäkää kokemuksen voimaa. Ehdokkaamme on entinen vanhempi konstaapeli, pitkä kokemus valtuustosta. En sano nimeä, ettei mene mainostamiseen.
Ai se on se tyyppi. No onnea vaaleihin.
pitkä juoppo kokemus pitkää paskaa pukkaa pitkästi tyhymä pitkällä suoralla jää auton alle pitkäksi
Ehdokkamme on kokenut P. A.!
Luuleeko joku, että näillä palstoilla kirjottava on yksinomaan Rovaniemeltä?! Onko tää joku lehmälä, missä ei tulla aitojen yli?
Yhtälailla voitte käydä muiden kaupunkien sivuilla katsomassa. Minäkään en ole pohjoisesta, vaan etelästä.
Ei luule, samat tyypit kommentoivat monilla alustoilla, ovat lentäneet pihalle ylilaudalta tai muista, kirjoitustyyli paljastaa.
"Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä".Näitten viestien seassa oli paljon asiallista verrattuna noihin muihin kommentteihin.
Googlaa=moktar gubta suomi 24
M@1n0s m0kt@r
Yp = m0kt@r
Siunattua sunnuntaita ihan kaikille! Pitäkää housut jalassa ja Jumala mielessä. Tv7 on sanan lähde. Katsokaa sitä.
Hyi saatana🤮🤮
Hahaha..onko kaljaoksu kun noin vihreätä sappea mukana..synnit anteeksi sullekin!
antti tusku kertoi isä nai ja laukse suuhun ja papat myyäs hiihtoo hemo hesssii
Tr0ll@u$ on herkkää taidetta ❤️
Soppaa !