Se se on sillä lailla, että jos tulee arabiankielisiä mainoksia vasepuukkiin veisaten niin ne on peräisin aikuisviihdesivujen selailusta.
Mainosveisuut
11
292
Vastaukset
- Anonyymi
Tehas tulee siltikin
- Anonyymi
Mä tahdon Suomulle vaikka on sanottu olen p-pää en välitä! Kaikki Suomulle vain juoksemaan, kaikki ihmiset, lääkärit hoitajat kaikki! Siellä vain tanssitaan ihan "simona"! Hullu oon mitä sitten, täällä pitääkin olla "Lapin-hullu!"
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mä tahdon Suomulle vaikka on sanottu olen p-pää en välitä! Kaikki Suomulle vain juoksemaan, kaikki ihmiset, lääkärit hoitajat kaikki! Siellä vain tanssitaan ihan "simona"! Hullu oon mitä sitten, täällä pitääkin olla "Lapin-hullu!"
Ja se näkyy.
- Anonyymi
Mukavaa jollotusta. Taisipa tulla äks hamsterin suusta.
- Anonyymi
Ne on nuo nettirömpsät mukavia selata näin vanhemmalla iällä.
- Anonyymi
Emännältäkö salaa? Pannuhuoneessa vai liiterissä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Emännältäkö salaa? Pannuhuoneessa vai liiterissä?
Voi kauhea sitovvaikka litmmosta
- Anonyymi
Se se on se tekoäly.
- Anonyymi
Joko tekoäly osaa antaa piIIua?
- Anonyymi
Ei mulla vaan mitään tuollaisia mainoksia näy vasepuukissa. Jos jollakulla näkyy, se on ne haalinut evästeiden kautta pornosivuilta.
- Anonyymi
Juopottelee vähemmän niin ei tule kalasteltua viruksia vosuvisiosta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomessa on meneillään boomereiden kosto
1990-luvun lamassa osumaa saaneet sukupolvet toivovat sen jälkeen syntyneille sukupolville kärsimystä porvareita äänestä822658IPCC romahtaa
Mitenkäs tässä nyt näin kävi? Ilmastohourimoinnin tukijalka myöntää, ettei mitään ilmastokatastrofia olekaan. Eikös tääl531910Petteri Orpon kommentti persujen väkivaltaan?
Hiirenhiljaa taas on, kun Tampereella persulahkon ääriosasto pahoinpiteli kantasuomalaisen tytön. Missä on pääministeri931884Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al301546- 911500
Onko sinulla jalostettu koira? Nämä tekijät altistavat koiran sairastumiselle
Moni Suomessa suosittu koirarotu on sairas ulkonäkökeskeisen jalostuksen ja ääripiirteiden vuoksi. Erityisesti tietyt t251498- 1391226
Anabaptismin kirous
Uudestikastetut lahkolaiset joutuvat valheen kierteeseen. He joutuvat herjaamaan lapsena saamaanssa kastetta nimeen Isä4161103Robotiikka korvaa tulevaisuudessa seurustelusuhteet
Haluan herättää keskustelua aiheesta. Asiantuntijoiden mukaan robottien kehitys on 10-15 vuoden päässä siitä että voidaa253985Pelolla pakottaminen
Kristinusko on tuovinaan valoa ja toivoa, mutta ensin pitää olla pimeyttä ja toivottomutta jotta joku valoa ja toivoa ha624966