Missä tilitoimistossa töissä hevosauton ostaja Kavaltaja.
Tilitoimiston työntekijä
8
750
Vastaukset
- Anonyymi
Hevosmiesten uutistoimistossa se varmaan on.
Turha ahne syöjä.
Koronapiikille juossut kilpaa.
Ei se auta.
kuolema tulee vain siten NIINKU, NIINKu etukuponkiajassa.
HALLELUJAA.. - Anonyymi
Muistaakseni Numerotalo Rovaniemellä.
- Anonyymi
mie pate poolan kiristys remmin säätelijä muistan ainaki.
poolan remmin säätö on tärkiä. - Anonyymi
Totta net kaikki ainaki tietää mikä on poola.
Luulis ainaki. - Anonyymi
mie pate poolan kiristys remmin säätelijä muistan ainaki.
poolan remmin säätö on tärkiä.
🤣🤣🤣....
Terveisin
Poolaremmikiristäjä- Anonyymi
Taisit jäädä kiinni. Vain koska minä en ikinä aikaisemmin ole kuultukaan sanaa poola.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taisit jäädä kiinni. Vain koska minä en ikinä aikaisemmin ole kuultukaan sanaa poola.
Olet elänyt siis unessasi koko elämän.
Sido ittes siihen poolaan.
Poolan tietää kyllä kaikki vähänkään ulkona olleet. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olet elänyt siis unessasi koko elämän.
Sido ittes siihen poolaan.
Poolan tietää kyllä kaikki vähänkään ulkona olleet.Mutta tiedätkö sinä mitä Kiviset ja Soraiset sanovat Lapin kullasta?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain31711921Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-15211069Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2526397Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2235212Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1663673- 1743548
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin502513Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3291990Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov121834Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi171725