Fiilikset provinssista

No... mitä siitä sanoisi... mahtava lava meininki Mansonilla ja melkein yhtä energinen kuin minä, stam1na oli ok vaikka päähän sattu, ninee inch nails... noh, meni pikkasen ohi, puolustukseksi sanon et näin edes muutaman kipaleen.. kotiteollisuus meni kokonaan ohi... hyvä viikonloppu vaikka noi on lähes ainoita muistoja koko roskasta... ens vuonna uusiks... sattuu.
3358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vielä tänäänkin kärsin, tuli riehuttua vähä turhan lujaa slipknotin keikalla..... sattuu.

mutta oli se sen arvosta!!!!

Äänestä
  • slippareitten keikka oli kyl aika riehumista. sai kyl lennellä ja riuhtoutua yleisön joukossa ku räsynukke, mut kyllä silti pysty esityksest nauttii... eikä sitte pahempii haavereita käynykkää (paitsi yks crowd-surffari tippu ku sitä ei otettu vastaa ja näki et kyl nyt sattu selkään). harmitti vaa ku tuli huuettua ja rääyttyä kaikki ääni pois jo siin vaihees ni ei mansonin aikana saanu ääntää kuuluu :/

    Äänestä

  • p.k.s kirjoitti:

    slippareitten keikka oli kyl aika riehumista. sai kyl lennellä ja riuhtoutua yleisön joukossa ku räsynukke, mut kyllä silti pysty esityksest nauttii... eikä sitte pahempii haavereita käynykkää (paitsi yks crowd-surffari tippu ku sitä ei otettu vastaa ja näki et kyl nyt sattu selkään). harmitti vaa ku tuli huuettua ja rääyttyä kaikki ääni pois jo siin vaihees ni ei mansonin aikana saanu ääntää kuuluu :/

    saa nähä koska mun ääni tulee takasi... =)
    mustelmia, vatsasta revähti jotain, niska kipeenä, taas mustelmia, käsivarret kipeenä, mustelmia...

    mutta mitään en kadu. oli NIIIIIIIIIN paras keikka!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sindrom kirjoitti:

No... mitä siitä sanoisi... mahtava lava meininki Mansonilla ja melkein yhtä energinen kuin minä, stam1na oli ok vaikka päähän sattu, ninee inch nails... noh, meni pikkasen ohi, puolustukseksi sanon et näin edes muutaman kipaleen.. kotiteollisuus meni kokonaan ohi... hyvä viikonloppu vaikka noi on lähes ainoita muistoja koko roskasta... ens vuonna uusiks... sattuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu