Tämä lähetelee vuoden vanhoista sairaanhoito piirien asiakkaiden maksetuista laskuista perintä Kirjeitä (varsinkin ikäihmisille). Ja niiden oikaisu tehty melkein mahdottomaksi. Uhkaa myös ulosotolla. Kaikkelaista toimijaa Suomessa saa toimia.
Revire perintä oy
Anonyymi-ap
62010
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Just ja nämä esim. Sairaala ja vastaanotolla käynnit ovat suoraan ilman oikeuden päätöstä ulosotto kelpoisia. (niin kuin esim. Verot.)
Meillähän on ministeri Kaisa Juuso kyllä laitaa tämmöset toimijat Ruotuun!!
Eipä ole laittanut vaankannustanut
Tämähän on vanha kuntaperintä. Hyvinvointi alueilta saa laskuista tiedot ilmeisesti myös maksetuista. SITTEN Valitaan (sopivat) ja ei ole tarvetta oikaista vääriäkään laskutuksia kun ne voidaan periä ulos oton kautta suoraan eläkkeistä.
Huijaus yrityksiä kaikki perintätoimisto. Valehtelevat minkä jaksavat että vähän Ukrainaa vastaan saavat venäjää auettua rahallisesti.rikollisia
Niin vois tää paska perintä yhtiö ottaa huomioon asiakkaan tulot ja asumisen ei ota lain vastaista toimintaa revire oy.ltä