Miksi kiusaat täällä A

Eikö sulla ole yhtään empatia kykyä?
7219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tunteeton moukka on niinkuin kaikki muutkin. Koston haluinen. Virne naamalla jatkuvasti.

Äänestä

Kun huomaat jonkun olevan sinulle sopimaton, niin on tyhmyyttä juosta uudelleen ja yhä uudelleen hänen luokse.
Pakene jo.

Äänestä
  • Älä kosta täällä sille naiselle. Mene muualle.

    Äänestä

  • Jos näet että joku kaipaa sua. Älä kosta sille viestittämällä toiselle. Se on ala arvoista.

    Äänestä

Ei A miehellä ole

Äänestä
  • Ei ole todellakaan. On rikkonut mut sisältä.

    Äänestä

Saa ilmeisesti jotain hyvää itselleen kun näkee että toiseen sattuu. Toivon todella tälle tyypille kaikkea pahaa jatkossa. Toivottavasti ammatissa tapahtuu ja haaveet kaatuu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eikö sulla ole yhtään empatia kykyä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu