Että jos laittaa KUNNIALOUKKAUS asiaan kaiken puolustamisen perään, että EN NOIHIN syyllistynyt eli nuo on kunnianloukkauksia jotka kohdistuvat minuun, mutta TUNNUSTAN KYLLÄ että OLEN mm vanhan POLIISI LAITOKSEN ROSKISTA DYYKANNUT SEMMOISET VANHAT AAKKOSET, koska satuin näkemään sen VANHAN RASIAN JOKA OLI MINUSTA ANTIIKKI VAIKKA OLI TOISISTA ROSKA!
En kyllä tiedä ONKO tuo kunnianloukkaus RIKOS vai ihan normi ROSKIS DYYKKAUSTA ELI SAA VAPAASTI OTTAA JOS SATTUU NÄKEMÄÄN ROSKISSA.
Tietääkö kukaan täällä
2
186
Vastaukset 2
- Anonyymi
En ole lähtenyt mihinkään ehdolle, koska KUNNIANLOUKKAUS RIKOSILMOITUKSET on minusta viesti, että MINÄ EN YMMÄRRÄ MITÄÄN JOTEN EI KANNATA EDES YRITTÄÄ.
Mulla on jo niin pitkä lista aiheesta, että MIHIN EN OLE KOSKAAN EDES MENNYT EHDOLLE KOSKA KUNNIOITIN TOISIA JA OLETIN että he hoitavat.
Tuli nimittäin muutakin näistä hauta asioita mieleen.- Anonyymi
Minusta ainakin on TÖRKEÄÄ VAATIA minulta sellaista taitoa jota ei EDES VAADITA Kuntien ja kaupunkien johtajilta eikä edes PORMESTARILTA.
En edes tiedä hallitseeko Presidentti ilman avustajia näitä asioita tai ministerit tai kansanedustajat.
Sen TIEDÄN KYLLÄ, että he jotka minusta on KUNNIANLOUKKAUS RIKOSILMOITUKSET tehneet EI AINAKAAN HALLITSE koska HE OLISIVAT JO HOITANEET NÄMÄ ASIAT.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1071308
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku96920Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31844- 66703
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93652- 32645
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16584- 18578
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43533- 10486