Suomalaise naiset tyytyvät liian vähään, Suomalaisiin miehiin, kun Dubaissa olisi saatavilla miehiä jotka hemmottelevat tyttöystäviään. Treffejä ympäri maailmaa. Suomalainen poikaystävä tuntuu nololta ja nuhjuiselta, epähygieeniseltä hyypiöltä. Mistä tämä ero voi johtua? Pisa tulosten ero tyttöjen ja poikien välillä kertoo erojen repeytyvän jo aikaisin ja 25 vuoden tienoilla 90 % miehistä on jo täysin syrjäytynyt parinvalinnasta, resurssit eivät moisilla neandertaleilla vain riitä. Karoliina kertoo hyvän esimerkin.
https://www.is.fi/seksi-parisuhde/art-2000010707791.html
https://www.is.fi/seksi-parisuhde/art-2000010707791.html
Vastaukset 4
Vanhimmat
Voihan se olla noinkin mu tuon hemmottelun vastapainoksi on ymmärtääkseni pakko antaa pillua kuinkahan moni nainen siitäkään edes tykkää kun kokee asian pakoksi
Kysy Sofialta? Miehen vaimolta on turhempi kysyä. Raha mahdollistaa asioita. Tiedä sitten, onko näitä kiva muistella vanhoilla päivillä? Tietenkin n osaavat muunnella totuutta ja muistavat vain niitä hyviä kokemuksia, mitä escorttina oleminen toi mukanaan.
Suomalaiset miehet parhaita.
Kun Dubain elättäjä kyllästyy lemmikkiin, niin vaihtoon vaan.
Vielä toikin akka löytää itsensä katuojasta. Ei noi miehet mene
kristittyjen lumppujen kanssa naimisiin, vaan kun aika koittaa,
heille etsitään siveä muslimivaimo hyvästä perheestä.