Menkää kiiltävissä trikoissa salille, alla Stringit, naiset diggaa ja tuijottaa haaroihisi;o)

Muut miehet eivät tunnu uskaltavan..;o) mutta mä laitan salille ohuet,joustavat ja kiiltävät miesten Trikoot;o);o) naiset eivät myönnä sitä mutta mä tiedän että ne diggaa;o);o)
15308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Jaa, vai että nenäpäivä X... hetkonen... viisi. Näillä mennään.

Äänestä

kyllähän tuo katseita varmasti kerää 😊

Äänestä

Missä treenaat?
Tullaan tsiikaa naisporukalla.
Oisko kliffaa?
Me tullaan myös trikoissa! Spagaatin tekoa?
Vilma🤸‍♂️🤸‍♀️🤸

Äänestä

Näin hänet kerran juoksutrikoissa, huh että oli kuuma🥵

Äänestä
  • 13:55
    Niin, että kellä tai kummalla oli kuuma.
    Eikös treeneissä nouse sydämen syke ja hiki otsaan ja puna poskille.
    Vilma
    Kait aloittajalla on vyötärölaukku suojaamassa kiiwejä?

    Äänestä

Juoksutrikoilla on kieltämättä kivempi juosta kuin housuilla. Varsinkin jos ovat kompressio mallia missä tuentaa on enemmän.

Äänestä

Oompa uskaltanut! Ihan warppina oon uskaltanut.

Äänestä

Minkä väridissä olet warppina uskaltanut ja missä?

Äänestä

Mä luulen, että aloittaja on cross-fittaaja. Ihan miten aattenpalo kova onkin, stringit ei sovi miehille, vain kauniille naisille.

Siispä,

Kiss kiss!

Äänestä
  • "Bebee, rakkaus on kuollut, tuu kiillottaa mun puoli-lipputankoani."

    Äänestä

  • Miten kirjoitetaan sosiaaliturva swahiliksi?


    usalama wa kijamii

    Usan lama, fucking yammee. :)

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Miten kirjoitetaan sosiaaliturva swahiliksi?


    usalama wa kijamii

    Usan lama, fucking yammee. :)

    Tää on ihan saatanan hauska tää suomen kieli kun tutkii näitä ulkomaiden freudilaisia lipsahduksia.

    Äänestä



Mulla on kolmilahkeiset salihousut. Maastanostoakin teen ilman jalkoja. Näkisittepä tangon kyykätessä.

>simiti<

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Muut miehet eivät tunnu uskaltavan..;o) mutta mä laitan salille ohuet,joustavat ja kiiltävät miesten Trikoot;o);o) naiset eivät myönnä sitä mutta mä tiedän että ne diggaa;o);o)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu