Vieläköhä minulla on tallella

Anonyymi-ap

Se yksi paperi jonka Tervahauta oli kirjoittanut minulle, kun hänen OLI VIELÄ MINUN AVUSTAJA JOLLE ANNOIN LOPPUTILIN.

En ole käyttänyt sitä, mutta hänen kanssa oltiin menossa KUNNIANLOUKKAUS käräjille ja luin kotona tuon lapun ja ilmotin sen jälkeen, että: ET VITTU TULE KYLLÄ KÄRÄJILLE MINUN KANSSA.

Jos on niin käytän kyllä tuota nyt TODISTEENA ja ilmoitan myös, että: OLISIN KYLLÄ KÄYTTÄNYT AVUSTAJAA, MUTTA EN VOI KÄYTTÄÄ KOSKA VASTAPUOLI EI OLE YMMÄRTÄNYT OIKEUKSIAAN VAAN OTTANUT MINUN AVUSTAJAN KÄYTTÖÖN VAIKKA HÄNEN OLISI KUULUNUT KÄYTTÄÄ VALTION OIKEUSAVUSTAJAA.

ILMOTAN KYLLÄ MYÖS, ETTÄ KÄYTÄN TERVAHAUTAA TODISTAJANA MOLEMMILLA KÄRÄJILLÄ NIIN SAAN KUULUSTELLA HÄNTÄ JA KYSYÄ, ETTÄ : KENENKÄHÄN ASIALLA OIKEIN OLET!!!
SAAN MYÖS KUULUSTELUSSA KYSYÄ: MEINAATKO, ETTÄ MINUN PITÄÄ ALKAA VIELÄ PAINIMAAN SINUN KANSSA JA JOS PAININ HÄVIÄN NIIN VOITTAJANA VEDÄN TURPAAN NIIN VOIT KYLILLÄ KÄVELLÄ VOITTAJAN MASKI NAAMALLA!

TUOLLA AINAKIN VOITAN, KOSKA OLEN OLLUT KÄRÄJILLÄ MUKANA.
MEITÄ VASTASSA OLI KEMISSÄ SAATANAN ISO ASIANAJAJA JA UKOLLA KÄSIASE POVARISSA. EI SIELLÄ OLLUT MITÄÄN TURVATARKASTUKSIA.

Me voitettiin ENSIMMÄISET KÄRÄJÄT SILLÄ MINUN LAUSUNNOLLA ja minä pyysin avustajan mukaan.
Tervahauta oli ainut jonka pystyin laittamaan IVALOLAISEKSI, koska hänen isä oli ollut KUNNANVALTUUSTOSSA ja oli koulussa yhtä aikaa ja oli niitä kylän KOVIKSI.
En muuten olis sitä ottanut.

Minä otan nyt KOVIKSEN TODISTAJAKSI niin eiköhän tämä PASKA OIKENE.

Ei ole kiellettyä käyttää todistajana.
Minä SAAN NIITÄ KAIKEN MAAILMAN SUOJIA SEKÄ SYRJINTÖJÄ.
Vaikka olisin POLIISI niin TERVAHAUTA voi käyttää minua myös tarvittaessa hänen avustajana jos tarvii, koska MINÄ VOIN OTTAA POLIISIINA VAPAATA JA MENNÄ HÄNEN tilalta käräjille koska se on sairas.

Minä voin sanoa käräjillä, että: Sehän on puoli hulluna syntynyt niin, kuin minäkin joten IHAN SAMA KUMPI MEISTÄ PUOLI HULLUISTA PAIKALLA ON, kun NIUVANNIEMEEN TAI TURKUUN ZOMBI LOMIA JAELLAAN!

7

254

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ai annoit.. hah. Miten voi antaa lopputilin, jos itse ei tarvitse maksaa palkkaa avustajalle.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      66
      3032
    2. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      9
      1801
    3. Minkälaisesta seksistä

      haaveilet kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      111
      1656
    4. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      222
      1227
    5. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      123
      957
    6. Pitikö mennä rakastumaan

      Oi kyllä, kyllä piti. Kiitos vaan sulle mies! Todella kiitän..
      Ikävä
      93
      933
    7. Mitä tai ketä kaivattusi

      muistuttaa?
      Ikävä
      60
      924
    8. Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...

      Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil
      Maailman menoa
      65
      907
    9. Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!

      No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik
      Viihde ja kulttuuri
      6
      825
    10. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      34
      800
    Aihe