Luennoitsija poistettiin. Moni ehti nähä viteon. Milloin kyseinen opinahjo unohti perustehtävän ja "mopo karkasi käsistä"? Pelkkä kioskihan se on, mutta sekavaa on touhu.
Lapin yliopistossa skandaali
14
530
Vastaukset
- Anonyymi
Lapin yö yhteistyössä saamenkäräjien ja kirsikka-vainion kanssa maailiman johtava päätöksenteon tuki. Kirijotuksen mukkaan muita ei oo eikkä muut pysty! Tottamaar on, ei tähän muut pystykkää!
- Anonyymi
Osataan sitä paremmissakin piireissä .... nääs häpäistä itsensä julkisesti!
- Anonyymi
Mitä siellä oikein sekoiltiin?
Onko videota vielä näkyvillä?- Anonyymi
päissään olivat kaikki ..kiljuämpistä ryystivät viinaa työhuoneet täynnä.. ja 2 oikein kymmenstäkö sait niin olet tohtori.
perseen pyyhkimis tohtoreita sieltä valmistuu ja juoppo professoreita
- Anonyymi
kiinan ja venäjä hallussa koko lafka johto porras psykoosissa muut imbesillejä.
- Anonyymi
Tässähän tämä:
https://vimeo.com/1023167694
Tajuntaa laajentavaa.- Anonyymi
Kiitos linkistä. Täysin sekoa höpö, höpöä koko huuhaa "luento". Ei päätä eikä häntää.
Miten tuo liittyy taiteeseen, ei yhtään mitenkään. Huh, huh.
- Anonyymi
Selkeytti monia asioita!
- Anonyymi
Koneen säätiö rahoittaa putlerin propagandaa. Asia selvä.
- Anonyymi
Yliopiston väki pitäs opettaa elämää normaalia elämää eikä tekohienostelua. Viekää ne tekemään vapaaehtoistyötä köyhien ihmisten pariin, kuten soppatykistä ruoan jako vaivasille!
- Anonyymi
pedariko sieki oot
- Anonyymi
Tä? Sekoilua yleisesti!
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984822Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143952Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113850Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801376- 1371334
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1691309En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5531198- 531135