Meidän paperimiesten ja

paperiliiton voima on vasemmistolaisuudessa.

Vasemmistolaisten ei tarvi alistua riistäjätyönantajien saneluun.
2302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

en yleistäisi.ikinä en ole vasemmistoa äänestänyt,paitsi TARJAA pressaksi ja silloinkin muut syyt kuin puoluekanta ratkaisi.ja paperia tehnyt liki 30v.

Äänestä

Vasemmistolaisten ei tarvitse kohta enää ollenkaan vaivautua tehtaalle, eläköön jatkuvasti alenevan sosiaaliturvan varassa kunnes ovat juoneet itsensä hengiltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sylinteri.. kirjoitti:

paperiliiton voima on vasemmistolaisuudessa.

Vasemmistolaisten ei tarvi alistua riistäjätyönantajien saneluun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu