Poistun tältä palstalta aikaani tuhlaamasta. En olisi voinut koskaan uskoa tässä käyvän näin. En olisi voinut kuvitella teidän olevan näin vitun tyhmiä!
Mutta omatpahan ovat työpaikkanne. Itsehän te itsellenne hautaa kaivatte. Hyvää kesän jatkoa vaan teille. Nauttikaa siitä, kun vielä voitte. Työttömänä kesäkään ei tunnu niin kivalta.
Mutta omatpahan ovat työpaikkanne. Itsehän te itsellenne hautaa kaivatte. Hyvää kesän jatkoa vaan teille. Nauttikaa siitä, kun vielä voitte. Työttömänä kesäkään ei tunnu niin kivalta.
Vastaukset 5
Vanhimmat
olet niin vitun viisas. Vittu mikä runkkari.Painu vittuun täältä!
tyhmää paperin poruhka on täysiä luupäitä ja kusipäitä..ei aivoja ollenkaan.
Sinä saat olla töissä varmaan siksi kun nuolet pomon persettä. Luuletko että muilla aloilla koittaa hyvät ajat jos paperiliitto antaa periksi tässä työtaistelussa. Seuraavan kerran tällaisessa tilanteessa muilla aloilla tulee 12h työpäivät ja kesälomat pidetään kun on sopiva aika eikä teillä ole mitään sanomista kun teillä on tuollainen periaate että päättäkää työnantajat mitä meille annatte.
Herätkää todellisuuteen! Muilla aloilla ON jo 12 tunnin työpäivät ja kesälomat tosiaan pidetään kun on työnatajan mielestä sopiva aika! Joulut ja juhannukset ollaan töissä. Kannattaisiko ottaa selvää maailmasta tehtaan ulkopuolella, sieltä joudut sinäkin kohta alkaa etsimään töitä!
tehdä isomman tyhmyyden sinut synnyttäessään. Perseensä repi mokoman takia. Tyhjäpäisiä vouhottajia olis ollut muutenkin.