Ei tarvi varmaan edes varautua siihen, että TERVEYSKESKUS vain voi mennä tukkoon ja jos sydänkohtauksen saa niin SO FUCKING WHAT!!!!
Onneksi on MIELENTERVEYSTOIMISTOON AIKA!!!
Fiilis on 🤯 😵💫
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/e5e372c1-d193-4b62-b1d1-9dca27b4ca31
Ei ollut ensin aihetta, mutta LUIN UUTISIA JA NYT SENTÄÄN SAAN TERAPIAA HETI VAIKKA EN KYLLÄ EDES TARVI.
Mitä jos olisi sattunut joku muu onnettomuus samaan aikaan.
Anonyymi-ap
3
146
Vastaukset 3
- Anonyymi
Nykyään saa kriisiapua kovin pieneenkin vaivaan, vaikka mikään kriisi ei olekaan, Jos kissa kuolee se on kriisi pahemmasta päästä!
Tuskin kukaan varusmiehistä oli kriisiavaun tarpeessa, mammanpojat ovat erikseen! - Anonyymi
Mies tarvi riisiapua. Naiset on erikseen.
- Anonyymi
höpö höpöö armeijan tapa toimi ,, 50 kymmentä laitettu kuorma auton lavaale sitt harjoituksii.. ei siellä mitään totella käsky käy totellaan ja näin käy.. ahhah 11 mahtuu sinne 23 tugettu miten helvetissä ne ees mahtu aseinenn päivineen sinne ..oliko katolla yms muuaalla loput..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901328
- 45677
- 20639
- 50578
- 46569
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit38549- 70541
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132538- 41512
Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan176478