Oisitteko miehet ruman naisen kanssa kaveri? Miten edes kiinnostus syntyy olla jonkun kaveri, miten olette naispuolisiin kavereihinne tutustuneet?
naisesta kaverina
hide
2739
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
sillä on, onko naama mimmonen, jos ollaan kavereita?? Aika pinnallista meininkiä, jos EI voi sen takia kaveerata ylipäänsä ihmisten kans!
Mulla on semmonen kokemus että tutustun usein kivoihin miehiin ja haluan olla kaveri...kun ei tule niitä rakkaustunteita mutta on kiva jutella ja vaihtaa ajatuksia toisen sukupuolen kanssa ja kun olen sinkku mulla ei ole ketään mustis miestä siinä jarruttamassa ystävyystymistä miehiin...olen fixu ja hyvännäköinen kiltti nainen ja vaikka säännöt on alusta lähtien käyty läpi...niin miehet yleensä rakastuu minuun ja alkaa yrittää kuitenkin...sit käy niin että minä lähden tai kaveri ei halua olla enää kaveri kun en halua enempää...joskus käy niin että kumpikin tuntee vetovoimaa ja sexaillaan...sitten on vaikea olla kaveri oikeesti...ja jos rakastun niin on vaikea olla oma itsensä ja jutella avoimesti kaikesta josta pystyy semmosen kanssa johon ei ole rakastunut *huh* :)