Ilmotusluontonen asia

Mä en juokse yhdenkään miehen perässä, en ole koskaan juossut enkä tule koskaan juoksemaan.
6237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Entä maratonilla?

Äänestä
  • No en todellakaan. Ai meinaatko että laitan jotkut persevakohousut jalkaan ja narutopin päälle ja lähden maratoonille. Eeeehhheeeheeiii

    Äänestä

Kävellen seurailet?

Äänestä
  • En tee alotteita edes kontaten😅

    Äänestä

En minäkään juokse kenenkään varatun perässä vaikka tykkäänkin.

Äänestä
  • Tässä ei puhuta varatusta mitään.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mä en juokse yhdenkään miehen perässä, en ole koskaan juossut enkä tule koskaan juoksemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu