Helena Koivun ehdot

Anonyymi-ap

Kuka sovintoa haluava ex-vaimo laittaa ig sivuilleen milj. vaatimuksensa ja ehdot kaiken kansan luettavaksi klo 8 aamulla 23.11.24. Ilmeisen huonosti nukuttu yö takana.

4

300

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuiva kassa kaipaa kostuketta.
      Vertaisin hahmoa nyky-venäjään, jonka kurjuus ja oman osaamisen taso paljastui välittömästi länsitekniikan lähdettyä maasta Putinin sotimisen vuoksi. Tässä kohtaa lompakko lähti ja alkoi "sota".

      • Anonyymi

        Ihan järkyttävän ahne toi helena. Katkera kun menetti hyvän elättäjän. Oli lasten hoitaajat puutarhurit ym muita apulaisia sitten valehtelee että on yksin lapset hoitanut. Mikään ei riitä haluu vaan mollata mikkoa loppuelämän. Fiksu jos olis niin lopettais valittamisen.


    • Anonyymi

      Paha tilanne, ku on ryssinyt omat asiat pahemman kerran. Eniten ihmettelen sitä, että ehtivät olla vuosia yhdessä, eikä oppinut sinä aikana tuntemaan miestään niin hyvin, ettei lähtisi häntä haastamaan asioissa, mitkä perustuu valheisiin.

      Mikko on kuitenkin suoraselkäinen mies, joka haluaa sopia asioita, enemmän kuin riidellä. Nyt kaikesta on tehty itseään suurempia ja siksi Mikkokin joutui puolustautumaan. Hyvä Mikko, että pidit puolesi, etkä antanut valheelle valtaa.

    • Anonyymi

      Meni tunteisiin IL juttu. Soitti toimittajallekin. Eikö voi jo ymmärtää, että hänet jätettiin. Mitä tuota joka päivä huutelemaan, että aviovuode viileni.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      505
      1455
    2. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      64
      1156
    3. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      61
      862
    4. Oletko hyljännyt minut mies?

      Toivottavasti et. 🥺🥺🥺🥺🥺
      Ikävä
      61
      835
    5. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      18
      807
    6. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      101
      746
    7. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      72
      714
    8. Jippii ! Zoon konkurssia tutkitaan .

      Vihdoinkin jotakin tietoa.
      Ähtäri
      30
      697
    9. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      49
      691
    10. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      63
      685
    Aihe