Tornion 612-natsikulkue?

Mistä lähtee ja koska? Pitääkö olla oma hakaristilippu vai saako niitä järjestäjiltä?
19895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Persujen askartelukerhossa tehdään tänä iltana natsiliput. Oma keppi mukaan.

Äänestä
  • Noup.
    kokoomuksen jihadistit kyl koittavat noin antaa ymmärtää.
    Simon ekpa ja sen 10 suomalaisvaimoa+muut puten tukemat, äärivasemmisto, nais mafia
    ym. tekevät parhaansa et vastakkain asettelu kärjistyis tälleen itsenäisyyspäivänä.
    Alkusoitot saatiin jo äärivasemmisto/kommarien polttaessa isänmaan puolestapuhujien toimitilat.
    Mitä enemmän tää naismafian aikaansaama vastakkain asettelu saa mediassa huomiota..
    Sitä kautta hallitus suostuu "annetaa vähä jotain ni noi painat hiljenee" päästämään taas puol miljoona jihadistia suomen lisää.

    Äänestä

Purralla on käytettyjä luudanvarsia männä vuosilta kuulemma. Nyt on nääs käytössä "ministerismallin" varsi.

Äänestä

Hei tulkaa Sallaan 612 soihtukulkuuseen,kävellään Putinin rajalle ?

Äänestä
  • Ei ehitä sinne ko met marssittaan Ruottin rajale vastustamhaan sitä ko länsinaapuri masinoi kläpeistä huumekuriireita.

    Äänestä

Onpa kova kaveri Keskisarja. Tämän kanssa poterossa olisin varma, että mies ei jätä paikkaansa. Ne 199 muuta jättäis heti paikkansa, kun pili soi. Teemu on Rokka!

Äänestä
  • Teemu Keskisarja ei ole käynyt armeijaa. Sivari kuten Halla-ahokin.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Teemu Keskisarja ei ole käynyt armeijaa. Sivari kuten Halla-ahokin.

    No periaatteessa vielä kovempi juttu, äijä ei murru vaikka lehdistökin puhaltanut koirapilliin maalittaakseen tämän sivarin.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    No periaatteessa vielä kovempi juttu, äijä ei murru vaikka lehdistökin puhaltanut koirapilliin maalittaakseen tämän sivarin.

    Ei minkäänlaista miehisyyttä tai rohkeutta ole Keskisarja osoittanut. Ei uskaltanut edes miesten kouluun mennä. Sopii persujen runsaaseen sivarijoukkoon.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Teemu Keskisarja ei ole käynyt armeijaa. Sivari kuten Halla-ahokin.

    Ei kai Persujohdosta kukaan ole armeijaa käynyt. Sivareita ja kasvissyöjiä, cityhomosomepoikia ja sutkeja.

    Äänestä

  • Näköjään vasemmiston koirapilli toimii ko kattoo osaa noista kommentteja.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Näköjään vasemmiston koirapilli toimii ko kattoo osaa noista kommentteja.

    Näköjään myös persujen koirapilli toimii kun katsoo osaa kommenteista.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Ei minkäänlaista miehisyyttä tai rohkeutta ole Keskisarja osoittanut. Ei uskaltanut edes miesten kouluun mennä. Sopii persujen runsaaseen sivarijoukkoon.

    Miesten kouluun!taitaa nykyisin olla leikkikoulu.

    Äänestä

natsit on pellejä t vanhakakolan hörhö

Äänestä

Nämä reppanat eivät uskalla edes kasvojaan näyttää. Kulkevat kasvot peitettynä. Häpeävät kai omaa toimintaansa.

Äänestä
  • Jaksavat kuitenkin marssia pakkasessa,toisin kun vassarit jotka istuu kuumalla asfaltilla kesäkelissä.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Jaksavat kuitenkin marssia pakkasessa,toisin kun vassarit jotka istuu kuumalla asfaltilla kesäkelissä.

    Ai kuten nuo?

    https://yle.fi/a/74-20018735

    Metsäliike kertoo jälleen pysäyttäneensä hakkuut Aalistunturilla Kolarissa. Mielenosoittajat vaativat Metsähallitusta luopumaan kaikista hakkuista kansallispuistoesityksen alueella.

    Uutinen päivätty 20.2. 2023. Tuskin löytyi tuolloin keskeltä Kolarilaista metsää kuumaa asfalttia.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Jaksavat kuitenkin marssia pakkasessa,toisin kun vassarit jotka istuu kuumalla asfaltilla kesäkelissä.

    Pukeutumiskysymys, mutta koitappa istua helteellä auringon kuumentaman asfaltin päällä tuntikausia.

    Äänestä

Nykyiset uudemmat polvet vain tyhmistyy. Tässä jälleen uusi esimerkki.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mistä lähtee ja koska? Pitääkö olla oma hakaristilippu vai saako niitä järjestäjiltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu