Saikohan raiskattu saamelainen mies

Anonyymi-ap

Kutsun Presidentin linnaan tänä vuonna?
Ajattelin vain, koska pitäis tehdä se lausunto.
Ei ollut LÖYTÄNYT miestä todistamaan, että minun väite EI PIDÄ PAIKKAANSA.
Sain kyllä kuulla, että tyttäreni oli aloittanut SAAMEN KIELEN OPISKELUN ja OMMELLUT MYÖS SAAMENPUVUN itselleen, koska HÄNELLE OLI MENNYT LOPULTA JAKELUUN että minä en voi edes ÄITINÄ OMMELLA HÄNELLE PUKUA VAIKKA OSAISIN.
Ei se ole SAAMENPUKU vaan SUOMALAISEN ÄIDIN PUKU JONKA HÄN ON TEHNYT SAAMELAISELLE TYTTÄRELLEEN JA TUOHAN ON SAAMELAISTEN HÄPÄISYÄ JOS SUOMALAINEN ÄITI ALKAA VÄITTÄMÄÄN, ETTÄ HÄN VOI OMMELLA SAAMELAISEN LAPSEN SAAMENPUVUT.

Eihän suomalainen äiti voi edes opettaa SAAMELAISELLE SAAMEA.
Tuossahan tulee kyseeseen jo kansan raiskaus, koska minä olen sitä MIELTÄ ETTÄ SAAMELAISET OVAT AINOAT JOTKA VOIVAT OPETTAA SAAMEA.

En minäkään ole koskaan väittänyt osaavani saamea vaikka minun saamelainen tyttäreni väitti, että minä muka puhuin saamea.
En minä edes valehdellut hänelle, kun sanoin " Minä puhun saamea jota ei edes SAAMELAISET osaa."
Saamelainen tyttäreni sanoi minulle, että: Vitun äiti sie oot AIVOVAMMANEN!
En minä kyllä omasta mielestäni ole, koska SAAMELAINEN TYTTÄRENI SENTÄÄN OPPI, että HÄNEN PITÄÄ ITSE OPETELLA SAAMELAISTEN AVULLA SAAMELAISEKSI.

Oli kyllä sanonut, kun oli saanut kuulla että minulla on ADHD että: HYVÄ!
En ole vielä käyttänyt KORTTIA jolla OMAT LAPSET NIMETTELIVÄT minua AIVOVAMMAISEKSI. En minä sentään mikään VIHANNES ole vieläkään.

1

263

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miestä ei voi raiskata. Jos joku nainen on niin himokas että on niin raju että väkisin ottaa niin mä maksan kyllä satasen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      264
      2404
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      71
      2383
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1568
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      43
      1406
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      64
      1367
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1329
    7. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1230
    8. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1029
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      1009
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      999
    Aihe