Pettäjät, mitä jos...

Anonyymi-ap

Salainen kakkonen alkaa uhkailemaan teitä? On selvitellyt missä asut, vaimosi työpaikat ja lasten koulut ja muut jutut.. Eikö pelota yhtään?

Vastaushan on ettei sekopäisiin naisiin sekaannuta. Entä jos nainen sekoaa alkaa vainoamaan... tulee sinun työpaikalle... ottaa kuvia lapsestasi päiväkodin pihalla... yrittää ystävystyä vaimosi kanssa..

7

582

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuulostat just sellaiselta tyypiltä joka ei kelpaa sille kakkosnaiselle ja koittaa eristää hänet siitä miehestä. Yleisempää on miesten omistamishaluisuus eristämisen kera kuin tuollainen kuvailemasi tilanne.
      Elämäni aikana olen tavannut yhden naisen joka on tuollainen. Sotki asiani ja katkaisin välit. Eristäviä miehiä olen tavannut lukuisia. Turha pelotella.

    • Anonyymi

      kuulosyaa käärme naiselle sait ikuisen riesan siitä huorasta

      • Anonyymi

        Oletpas katkera. Mitä hän on sulle tehnyt?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oletpas katkera. Mitä hän on sulle tehnyt?

        Mistä käärme naisen tunnistaa?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oletpas katkera. Mitä hän on sulle tehnyt?

        Varmana on katkera jos tuollaisia temppuja tekee toiselle. Haluaako väkivaltaa miehelle vai kostaako sen lapsille. Ei vaikuta ihan terveelle ja yhteiskunta kelpoiselle. Suhde on aina kahden ihmisen välinen.


    • Anonyymi

      Rikosilmoitus !!!! Vainoaminen, hae lähestymiskielto koko perheelle.

    • Anonyymi

      Ota opiksi. Hah hah, kannattiko.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      45
      8930
    2. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      103
      6448
    3. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      86
      5976
    4. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      125
      4643
    5. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      161
      4498
    6. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      78
      3096
    7. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      166
      2250
    8. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      65
      2138
    9. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      159
      2076
    10. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      49
      1861
    Aihe