Jos olisin ollut ANONYYMI facebookissa

Anonyymi-ap

Niin minä EN OLISI IKINÄ SAANUT KUNNIANLOUKKAUS syytteitä ja saisin kirjoitella vapaasti edelleen facebookissa.
Minä olin niin TYHMÄ MITÄ KAIKKI TOISETKIN ja kirjoittelin omalla toisella virallisella nimellä ja TUOHAN ON KUNNIANLOUKKAUS olla FACEBOOKISSA OMALLA NIMELLÄ.
Minä laitoin sinne HOVIIN, että: Minä olen poistanut käyttäjätilini SOME SIVUSTOILLA JOISSA PITÄÄ OLLA omalla nimellä, koska se oli KUNNIANLOUKKAUS joten MINÄ KIRJOITTELEN NYKYISIN ANONYYMINÄ niin EN VARMASTI LOUKKAA KUNNIOITA!
Laitoin siihen loppuun vielä, että HE OLISIVAT VOINEET KYLLÄ ENSIN OPETTAA MINULLE, ETTÄ MITEN SOMESSA PITÄÄ TOIMIA.

Jos minä olisin tiennyt, että PITÄÄ OLLA ANONYYMI NIIN EN KAI MINÄ OLISI OMALLA NIMELLÄ JA NAAMALLA FACEBOOKIN MENNYT KÄYTTÄJÄKSI.
Kyllä minä olisin TISSIT TAI PERSEEN PISTÄNYT KUVAKSI ja laittanut nimeksi ANONYYMI.

Kukaan EI VOINUT EDES TUOTA KERTOA joten minä otin tietenkin toisista esimerkkiä.
Ja se olikin KUNNIANLOUKKAUS!

Noin kovia valehtelijoita en kyllä edes HALUA NÄHDÄ ja VIELÄ VÄHEMMÄN NÄYTTÄÄ HEILLE NAAMAANI!
Se on kunnianloukkaus olla heidän kanssa samassa KÄRÄJÄ SALISSA!

1

167

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Abdullah kysyä sinulta, olisko koulukiusattu.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      370
      2864
    2. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      66
      2294
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      78
      1959
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      69
      1610
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      140
      1552
    6. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      69
      1159
    7. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      1029
    8. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      264
      965
    9. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      9
      946
    10. 39
      821
    Aihe