väyrysen aikana oli keminmaa ehdolla pormestaria, jossa tietty: pormestarina itte paavo. nyt voitaisii ,ajatella kunigaskuntaa keminmahan. etsisemme kunigasta ja kunnajohtajat pois ja tilalle kuningaaliset.koska suomi ainoo pohjois maista, joka ei ,ole kunigas maa.olishan hienoa sanoo: kunigas kunta ! keminmaa ! TÄH !
miksi kemimaahan
10
474
Vastaukset
- Anonyymi
Jalasmökki-Paavo Keminmaan kuninkaaksi.
- Anonyymi
Väykkä oli saanut hesassa turpiinsa. Ei vanhoja ukkoja saisi pieksää. Nuoremmille urospuolisille poliitikolle varsinkin persuille ja kokoomuslaisille reipas selkäsauna silloin tällöin tekisi vain hyvää. Saattaisi näkemys köyhien kyykytyksestä vähän muuttua. Joku saattaisi jopa tajuta, että aivan mitä hyvänsä ei sovi tehdä.
- Anonyymi
Sole kun tehkää patesta k.maan kuningas ! ;D
- Anonyymi
olis ihana
- Anonyymi
Kuningasnimi. Paavo ensimmäinen
- Anonyymi
Missä se jalasmökki on? Siitä tehdään kunkulle palatsi.
- Anonyymi
Joo joo sano rengit toisilleen!
- Anonyymi
Pornomestari olisi viel ä hienompi titteli.
- Anonyymi
sehän sopis naulan kantaa.onhan paavolla ollut.tv.stäkin.tuli kuinka ministerit ja edukunnan ihmiset kävivät maksulisilla naisilla.
- Anonyymi
ei se minulta pois ole en mä six.toteamus faktaa vain.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi3182923Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä562655- 1201712
- 1181440
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1461390Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://301293PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1491238- 691090
- 741089
- 701030