Otin lopputilin

Olin kynttilä tehtaalla töissä ja paloin loppuun.
Olen nyt miettinyt jos vaihtaisi alaa jossa ei pala loppuun vaan vois muuttua vaikka poroksi...

On finglish wee sei it was a faking koot Day and did get GREAT BALL'S on fire and nouw I äm ä REINDEMÄN.
6344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Led vie vähän sähköä ja on pitkäikäinen.

Äänestä

Pyöreiden polttaminen olisi vielä halvempaa.

Äänestä

luovutitko kynttlän teon pikku- k ollille

Äänestä

Mitäs viduu sulle kuuluu muitten tekemiset. Pidä huoli omista äläkä täällä ruikuta. Kattele vaikka omia postauksia jotta tulee hyvä mieli sinusta itsestäsi. Jätä ihmiset rauhaan stalkki.

Äänestä
  • Tää eräs täydellinen vain esiintyy taas yhtenä henkilönä. Täydellisellä on kuitenkin itsetunto-ongelma ku pitää näin mollata. Eiks toisena esiintyminen ole rikos.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Tää eräs täydellinen vain esiintyy taas yhtenä henkilönä. Täydellisellä on kuitenkin itsetunto-ongelma ku pitää näin mollata. Eiks toisena esiintyminen ole rikos.

    Siis toi apeelle.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olin kynttilä tehtaalla töissä ja paloin loppuun.
Olen nyt miettinyt jos vaihtaisi alaa jossa ei pala loppuun vaan vois muuttua vaikka poroksi...

On finglish wee sei it was a faking koot Day and did get GREAT BALL'S on fire and nouw I äm ä REINDEMÄN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu