Tokihan juttelen ihmisten kanssa somessa, mutta nyt on ruvennut ärsyttämään tämä vtun näppäily.
Kokoontukaamme kaikki sinkkupolot eläinten hautuumaalle tänään klo. 23::59. Siitä voimme jatkaa synkkämielisenä marssia pää painoksissa.
Pelastuslaitos tulee vahtimaan synkeää kulkuettamme ja herkimmät työntekijät purskahtavat itkuun.
Minä kannan 90cm+270cm putkibassoani olalla ja disse tuo akkukäyttöiset läppärin kova-ääniset.
Viinamies tuo tetken juotavat ja pirpana innoissaan laittaa ysäriä bluetoothina. Tokikin palstan nuoremmat hoitavat teknisen toimivuuden.
Seuraavan päivän uutisotsikoissa tulee olemaan, kuinka sinkkukulkue aiheutti maanjäristyksiä.
Olenko epäonnistunut sinkku?
6
152
Vastaukset
Maanjäristysten vaikutukset tuntuisivat Kiinassa asti.
Mut hei.. onko pakko noin myöhään? Mä menen jo ysiltä nukkumaan.Pirpanan vuoksi kelloja siiretään maailmanlaajuisesti. Mitäpä sinkkupolot eivät tekisi tukeakseen toisiansa.
5imiti kirjoitti:
Pirpanan vuoksi kelloja siiretään maailmanlaajuisesti. Mitäpä sinkkupolot eivät tekisi tukeakseen toisiansa.
Niimpä niin..
Nytkin kukun jo yliajalla. Hyvää yötä.
- Anonyymi
Mä ryyppään huomenna. Ylihuomennakin. Kysteiinillä höystettynä taasen. Voisin painua frendini kanssa baariin huijaamaan naisia. Se on nimenomaan taikuutta ja silmänkääntötemppuja päästä näyttelemään sosiaalista ytmiä. Velhoiksi me olemme syntyneet ja velhoiksi olemme me jälleen tuleman.
- Anonyymi
Et ole, kyllä kiljusinkut ovat yhteiskunnan voittajahahmoja.
Junttipersu luuli taas olevansa hauskakin. Todellisuudessa, ei sinimustassa kuplassa idarit kannattaa kökkäreperseitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271964
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001710Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy571350Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?761298Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311028Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47926Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51923Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44882- 108850
- 72833