tornio kiviranta.TAAS SE OJANPERÄN (asuu kumpumäentiellä)RAKKI PASKO JA KUSI KOKO MATKAN, JYRÄTIEN PITUUDELTA.
SINUT ON NÄHTY OJANPERÄ.EIKÖ SULLE MENE KAALIIN ETTÄ SIINÄ KULKEE LAPSIA.
T:perheen äit
koira/kakkaaja
26
534
Vastaukset
- Anonyymi
Mene jo hoitoon, huIIu
- Anonyymi
pitää tulla käymää jyrätiellä 2koiran kans.. kattoon koirien paratiisitietä. ;D
- Anonyymi
joo hakataan toi hullu
- Anonyymi
Ei pidä väkivallalla uhkailla.
Ennen käytettiin pakkopaitaa, millä kädet sidottiin niin ettei ko. henkiköstä ollut kirjallisiin puuhiin - ei paljoa muihinkaan.
- Anonyymi
Tätä samaa keskustelua ei tarttis avata
- Anonyymi
"RAKKI PASKO JA KUSI"
Niin rumaa kielenkäyttöä, että myötätuntoni koiran puolella.- Anonyymi
Minun ei. Rakkien paskat kävelytiellä ei ole mikään naurunasia vaan rakinomistajien vastenmielisen piittaamattomuuden osoitus.
- Anonyymi
"KOKO MATKAN"
Jotain rajaa juttuihin, hei.
Eihän tommoista suolta ole vielä keksittykään, joka noin pitkään tuottaa - vaikka olisi vähän löysempääkin - Anonyymi
velliperseet räkyttävät netissä,mee kertomaan asia henk.kohtasesti jos on asiaa.
- Anonyymi
Mitä ihmisille räyhäät koiralle et uskalla edes kuiskata.
- Anonyymi
törniöläinen tapa on räksyttää seläntakana.velliperseet eivät tohdi tulemaan puhumaan asioita halki kasvotusten
- Anonyymi
PASKO JA KUSI, PASKO JA KUSI
PASKO JA KUSI, PASKO JA KUSI
PASKO JA KUSI, PASKO JA KUSI
Kauhee tuska?- Anonyymi
tuntuu sinulla olevan, et oo harkinnu ammattiapua.
- Anonyymi
Meidän uros bullterrieri ( jo vainaa), kun väänsi jengan, niin narttukoirat oli hajuista haltioissaan.
- Anonyymi
Minä kaadan aina lihakeitosta jääneen liemen koiran paskan päälle.
Seuraavan kerran kun kävelee siitä ohi niin paska on hävinnyt parempiin suihin.- Anonyymi
Eiköhän sovita nämä koiran paskajutut sillä tavalla että löytäjä saa pitää.
- Anonyymi
Ei sovita. Kyllä paska on joka päivä housuissanne. Vaihtakaa uusi pakoputki. Muovinen on hyvä luistoa on.
- Anonyymi
miksi törniöstä lopetettiin keroputaan lataamo,sille olisi ilmiselvästi ollut tarvetta.viddu mitä pipipäitä🤣
- Anonyymi
Niin niin Kivirannan ulostekaaos on saanut jo liian suuret mittasuhteet. Oikeasti Kiviranta ei ole mikään P***ranta, vaan normaali asuinalue. On niitä koirien ulostekasoja muuallakin!
- Anonyymi
Se siirrettiin Kemiin. Siellä on enemmän tarvetta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se siirrettiin Kemiin. Siellä on enemmän tarvetta.
näitten juttujen perusteella törniön keroputaan väki on laitettu pois pakkohoidosta ja niille on annettu netti käyttöön.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
näitten juttujen perusteella törniön keroputaan väki on laitettu pois pakkohoidosta ja niille on annettu netti käyttöön.
sieltä on päästetty vain yksi ö-mies irti nettiin muut oli kemiläisiä ja ne on viety sinne
- Anonyymi
Mikä ero on Torniolla ja Kemillä? Toinen on kidutus kammio ja toinen paratiisi mutta kumpi on kumpi
- Anonyymi
Kivirannan kansanopiston syytä kun on paskaa puhuneet tämmöinen tulos. Kyllä on jutut luonto on eläimen osa ja uloste kuuluu ulostaa. Kivirantalaiset on ansainneet joka paskakokkareen mesotkaa kaupunkintalolla älkää täällä.
- Anonyymi
Monta ketjua avattu tästä
- Anonyymi
Niin on, samoin kuin nuita jeesustelevia "yhteiskunta" ketjujakin.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.1011610- 2101487
Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos591000Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31969Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K54777Helppo selvittää onko oma täällä
Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse49755The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut5702Kerroppas nyt
M mies, että kenestä sinä oikein tykkäät, niin saadaan tämä asia muillekin selväksi 😉54702En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k40696Tykkäsit nainen
Aina eniten lähetyssaarnaajassa, muistan miten nautit!😎😚 meidän pitää päästä vielä kokemaan se.36695