tornio kiviranta.TAAS SE OJANPERÄN (asuu kumpumäentiellä)RAKKI PASKO JA KUSI KOKO MATKAN, JYRÄTIEN PITUUDELTA.
SINUT ON NÄHTY OJANPERÄ.EIKÖ SULLE MENE KAALIIN ETTÄ SIINÄ KULKEE LAPSIA.
T:perheen äit
koira/kakkaaja
25
672
Vastaukset
- Anonyymi
Mene jo hoitoon, huIIu
- Anonyymi
pitää tulla käymää jyrätiellä 2koiran kans.. kattoon koirien paratiisitietä. ;D
- Anonyymi
joo hakataan toi hullu
- Anonyymi
Ei pidä väkivallalla uhkailla.
Ennen käytettiin pakkopaitaa, millä kädet sidottiin niin ettei ko. henkiköstä ollut kirjallisiin puuhiin - ei paljoa muihinkaan.
- Anonyymi
Tätä samaa keskustelua ei tarttis avata
- Anonyymi
"RAKKI PASKO JA KUSI"
Niin rumaa kielenkäyttöä, että myötätuntoni koiran puolella.- Anonyymi
Minun ei. Rakkien paskat kävelytiellä ei ole mikään naurunasia vaan rakinomistajien vastenmielisen piittaamattomuuden osoitus.
- Anonyymi
"KOKO MATKAN"
Jotain rajaa juttuihin, hei.
Eihän tommoista suolta ole vielä keksittykään, joka noin pitkään tuottaa - vaikka olisi vähän löysempääkin - Anonyymi
velliperseet räkyttävät netissä,mee kertomaan asia henk.kohtasesti jos on asiaa.
- Anonyymi
Mitä ihmisille räyhäät koiralle et uskalla edes kuiskata.
- Anonyymi
törniöläinen tapa on räksyttää seläntakana.velliperseet eivät tohdi tulemaan puhumaan asioita halki kasvotusten
- Anonyymi
PASKO JA KUSI, PASKO JA KUSI
PASKO JA KUSI, PASKO JA KUSI
PASKO JA KUSI, PASKO JA KUSI
Kauhee tuska?- Anonyymi
tuntuu sinulla olevan, et oo harkinnu ammattiapua.
- Anonyymi
Minä kaadan aina lihakeitosta jääneen liemen koiran paskan päälle.
Seuraavan kerran kun kävelee siitä ohi niin paska on hävinnyt parempiin suihin.- Anonyymi
Eiköhän sovita nämä koiran paskajutut sillä tavalla että löytäjä saa pitää.
- Anonyymi
Ei sovita. Kyllä paska on joka päivä housuissanne. Vaihtakaa uusi pakoputki. Muovinen on hyvä luistoa on.
- Anonyymi
miksi törniöstä lopetettiin keroputaan lataamo,sille olisi ilmiselvästi ollut tarvetta.viddu mitä pipipäitä🤣
- Anonyymi
Niin niin Kivirannan ulostekaaos on saanut jo liian suuret mittasuhteet. Oikeasti Kiviranta ei ole mikään P***ranta, vaan normaali asuinalue. On niitä koirien ulostekasoja muuallakin!
- Anonyymi
Se siirrettiin Kemiin. Siellä on enemmän tarvetta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se siirrettiin Kemiin. Siellä on enemmän tarvetta.
näitten juttujen perusteella törniön keroputaan väki on laitettu pois pakkohoidosta ja niille on annettu netti käyttöön.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
näitten juttujen perusteella törniön keroputaan väki on laitettu pois pakkohoidosta ja niille on annettu netti käyttöön.
sieltä on päästetty vain yksi ö-mies irti nettiin muut oli kemiläisiä ja ne on viety sinne
- Anonyymi
Mikä ero on Torniolla ja Kemillä? Toinen on kidutus kammio ja toinen paratiisi mutta kumpi on kumpi
- Anonyymi
Kivirannan kansanopiston syytä kun on paskaa puhuneet tämmöinen tulos. Kyllä on jutut luonto on eläimen osa ja uloste kuuluu ulostaa. Kivirantalaiset on ansainneet joka paskakokkareen mesotkaa kaupunkintalolla älkää täällä.
- Anonyymi
Monta ketjua avattu tästä
- Anonyymi
Niin on, samoin kuin nuita jeesustelevia "yhteiskunta" ketjujakin.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään16415247Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen903755Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,1373054Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2791504Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?541466Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1591407Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1151304Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141274- 811101
Nautitko riidan haastamisesta?
Itse olen hyvin kärsivällinen ja sopuisa noin yleensä, mutta osaan tarvittaessa olla hankala. Niin metsä vastaa kuin sin2081029