Minua on alkanut naapurini vaimo kiinnostaa ja selvästi tunne on molemmin puolinen, oletteko heittäynyt moiseen suhteeseen ja kannattaako se edes vai pidänkö vain fantasiana moisen.
10 vuotta naimisissa niin hieman jo vieras kiinnostaisi, toisi ehkä sitä alkuaikojen "kiihkoa" myös omaankiin parisuhteeseen.
10 vuotta naimisissa niin hieman jo vieras kiinnostaisi, toisi ehkä sitä alkuaikojen "kiihkoa" myös omaankiin parisuhteeseen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
tai menee naapurisopu ja lisäksi vielä rikotte kaksi kotia. Oliskos aika ottaa ittees niskasta ki ja viedä se oma vaimo vaikka lemmenlomalle!!
Sinuna pitäisin sen ihan flirttailun tasolla, flirtti on joskus ihan hauskaa ja saa perhoset mahanpohjassa lentämään, mutta sen jälkeen kun se menee seksi tasolle, se huuma häviää. Jäljelle jää kireä tunnelma kaikkien välille, ja jos vielä jäät kiinni, mitäs luulet että käy, kannattaako tuhota hyvää suhdetta?
Hae vaan kiihkoa omaan suhteeseen muilla konstein. Tuolla konstilla usein surkea loppu. Naapurin äijä mättää turpaan, ja omasta suhteesta loppuu sellanen "kiihko" kun oma muija hakee eroa, tuo siis pahimmillaan.
ei muuta kuin hommiin , jos panettaa niin se ok, älä muista välitä . naapuri painaa sun muijaas kumminkin
Tulitko tänne pyytämään lupaa vai? Älä helvetissä teet moista tyhmyyttä. Kiihko löytyy omasta muijastas. Älä pakene fantasioihis.
En todellakaan. Naapurin on kuin Kosin gigolo ja mies vielä myy pornovideoita ukon työkavereille. jautainen tapaus ei pätkääkään kiinnosta.