Facebook käyttäjätilejä on kuulemma ALETTU ILMIANTAMAAN.
Tuo on KYLLÄ SYRJINTÄÄ, koska MINUSTA TEHTIIN RIKOSILMOITUKSIA JA MINÄ SAIN NIIN ISOT SAKOT, että EN VARMASTI PYSTY MAKSAMAAN.
Minä olisin ILMAN RAHAA JA MINÄ SAISIN HÄÄDÖN JOS EN ASUIS VANHEMPIEN LUONA.
Minä sanoin äsken vanhemmille, että: Minä odotan, että SAKKO MENEE MUUNTOON JA MINÄ MENEN SAKKO VANGIKSI niin saavat KUNNIAA!
Minä sanoin myös, että: MINULLA ON AIKAA MIETTIÄ VANKILASSA, ETTÄ MISTÄ RIKOKSISTA SYYTÄN HEITÄ.
MINUN EI TARVI HYVÄKSY TUOLLAISIA KAPITALISTI NATSEJA JOIDEN FACEBOOK KUNNIAT OVAT NIIN SUURESSA ARVOSSA, ETTÄ FACEBOOKIN PERUSTAJATKIN OVAT PASKOJA IHMISIÄ HEIDÄN RINNALLA.
Radiossa olivat kertoneet, että KANSANEDUSTAJIEN
Anonyymi-ap
1
72
Vastaukset
- Anonyymi
""TUOLLAISIA KAPITALISTI NATSEJA ""
NATSIT ovat vasemmistoa eli Kansallissosialisti veljespuolue on SDP
https://www.youtube.com/watch?v=Ijdp6-nnES8
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke592802- 1252050
- 921758
- 1621349
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731331- 621252
- 691112
- 631090
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731059Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t33997