Tuolla on tuo kaveruus ja seksi keskustelu. Siellä on myös minun kommentti. Mutta kyllähän seksi on ystävän (M+N) kesken myös kiusallinen asia. On tullut parin naispuolisen kanssa juteltua ja kun aikaa menee niin huomaa miten tyhmä itse on.... Jos toinen on vaan niin helvetin mielenkiintoinen, nii se vaan tulee sieltä tavalla tai toisella. Itsellä on nyt sellainen itseä vanhempi nainen kaverina ja hän on leikkimielisesti heittänyt aiheeseen liittyviä nopeita sanoja.
kaveruus ja seksi
Anonyymi-ap
1
360
Vastaukset
- Anonyymi
Minusta kaveruus ja seksi eivät kuulu samaan konseptiin. Jos toinen on niin mielenkiintoinen ja haluaa sänkyyn asti hänen kanssaan päätyä, niin miksei sitten yrittää tosissaan mitään? Usein nämä jutut päätyvät kyyneliin ja maton alle lakaistuihin katkeruuksiin, kun joku alkaakin tuntea liikaa. Hyvä kaveruus saattaa mennä pilalle, miksi ottaa sellainen riski kun kevyt- ja irtosuhteita voi etsiä muualtakin?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175053Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/912276- 1351978
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481848Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171620"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551246Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu110865Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48821Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.297799Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24644